Sıra dışı ve yaratıcı, Glitz’in yenilikçi ve yaratıcı koleksiyonu hipart, altın takıda yeni bir trend başlatıyor. Altının zarifliğini, özel şeffaf ve dayanıklı bir alaşım ile buluşturan hipart, 2008’de kadınların vazgeçilmez aksesuarları arasında yerini alıyor.

2008 yılının yeni trendi hipart 24 ayar altını sıra dışı bir şekilde ulaşılabilir kılan hipart koleksiyonunda birbirinden güzel yüzükler, kolyeler ve bilezikler bulunuyor. Takıda çığır açan hipart; altından vazgeçemeyen, bir yandan da günlük yaşamda rahatlıkla kullanılabilecek takılar arayan kadınlara büyük esneklik tanıyor. Birçok farklı model alternatifinin bulunduğu koleksiyon, değişik zevklere hitap ediyor.

Yeni yılın modası hipart ile tanışın, yılın trendsetter’ı siz olun!

Baymonte Kuyumculuk: Glitz markası ile nihai tüketiciye hizmet vermeye başlayan Baymonte Kuyumculuk, yıllık 60 milyon doların üzerinde ihracatı ile altın ve mücevher sektörünün önde gelen firmalarından. Baymonte, İstanbul Güneşli’de 4.200 m2’lik alana kurulu dünya standartlarındaki fabrikasında 10 bin adet model seri üretiyor. 10 yılı aşkın süredir yürüttüğü montür tarzı üretimin yanı sıra, Hint kökenli 22 ayar ürünlerin de Türkiye dağıtım ve satışını gerçekleştiren firma, toptancılık ve ihracatta başarılı bir grafik sergilerken tasarım odaklı ürünleriyle sektördeki trendleri de belirliyor.


Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 503
favori
like
share
SU-PERISI Tarih: 05.02.2008 08:04
teşekkürler sindy.