Boyut : 140 Kb
Kullanım İzni : Ücretsiz (Freeware)
Dil : Türkçe
İşletim Sistemi : Windows (Tümü)
ÜretiCi : Sami Terzi


Üreticiden:

Resim dosyalarının içerisine şifreli olarak mesaj gizlemeye yarayan ve istediğimizde tekrar ulaşmamıza yarayan bir uygulamadır.

Programa ilk önce "Aç" komutu ile bir resim ekliyoruz. Sonra istersek şifremizi yazıyoruz. Daha sonra alt kısımda bulunan bölüme gizleyeceğimiz yazımızı giriyoruz. "Mesajı Kodla" komutuna basıyoruz. Son olarak da "Kaydet" diyerek resmi istediğimiz bir yere kaydediyoruz. Resim normal olarak bakıldığında ya da not defteri ile açıldığında yazılarımız kesinlikle okunamıyor. Gizli mesajı tekrar görebilmek için program açılır ve "Aç" komutu ile içerisine mesaj gizlenen resim seçilir, eğer varsa şifre yazılır (Eğer şifre varsa ve yazılmazsa gizli mesaj görünmez) son olarak da "Mesaj Oku" komutu verilir.

Program açıldığında içerisinde hazır olarak resim bulunmaktadır. Burada da "Mesajı Oku" komutu verildiğinde yine hazır bir mesaj resimden aktarılacaktır.


DOWNLOAD

Etiketler:
Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 559
favori
like
share
Altazar Tarih: 08.02.2008 20:28
Güzel bir uygulama. İnternetin gizlisi saklısı kalmayınca böyle programlara da ihtiyaç çıkıyor sanırım. Ajanların kullandığı bir kriptolu mesaj gönderme şekli gibi sanki.