Türk ev tekstilinin güçlü markası Sarev, sektöründe yenilikçi adımlar atmaya devam ediyor. Sarev, ürettiği kokulu nevresim takımlarıyla Sarev tutkunlarına ‘mis kokulu uykular’ sunuyor.Her zaman şıklığı ve sadeliğiyle odaların görüntüsünü değiştiren Sarev nevresim takımları, kokulu seçenekleriyle artık odaların havasını da değiştiriyor.

Özel bir işlemle kumaşa yerleştirilen ve yatakta hareket ettikçe sürtünmeyle birlikte ortaya çıkan kokular, dört farklı seçeneğiyle yine her zevke hitap ediyor.

Pembe ve mor renklerle üretilen “Almira” deseni “Vanilya” aromasıyla; iki farklı renk seçeneği bulunan “Lavinia” deseni “Aloe Vera” aromasıyla kokuya önem verenlerin beğenisine sunuluyor.Bu iki desenin yanı sıra; pembe, yeşil, lila ve mavi renk alternatifleri bulunan “Ribbonia” adlı desen, “Blue Clouds (Mavi Bulutlar)” adıyla üretilen ferah bir kokuya sahip. “Butterfly” deseni ise “Milk&Honey (Süt&Bal)” isimli kokuyla yatak odalarındaki yerini almaya hazırlanıyor.

Bol desen ve renk alternatifleriyle farklılık arayanlar için hazırlanan Sarev ürünleri, yurt içindeki tüm satış noktalarından temin edilebilir.

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 453
favori
like
share
SU-PERISI Tarih: 12.02.2008 15:51
kokulu kokulu ne güzel olur.paylaşımın için saol sindy.
kuber Tarih: 12.02.2008 10:17
paylaşım için teşekkürler sindy