MOD MU OLMAK iSTiYORSUNUZ?Sitemizde mod olmak için çesitli sartlar war bakalim hangileri size uygun???" TERCIHEN INGILIZCE BILEN..."

...Yapacaginiz isle bir ilgisi yok ama, bu sira herkes ingilizce bilen eleman ariyor... Bir bildikleri olmali..." ARASTIRMACI, ÖGRENMEYE AÇIK..."

....O kadar isin arasinda sizi egitecek ne paramiz, ne de zamanimiz var... Mesleginizle ilgili gelismeleri is saatleri disinda kendiniz arastirip ögrenmek zorundasiniz..." INISIYATIF SAHIBI..." ...

Üstlerinden habersiz is yapabilecek, ancak basarisiz olursa canina okunmasina katlanabilecek...." SORUMLULUK ALABILEN..."

....Vergi, sigorta müfettisleri bir usülsüzlügü yakaladiginda " valla üstlerimin bu islemlerden hiç haberi yoktu, onlara danismadan kendim yaptim..." diyebilecek saflikta olan..." ERKEK ADAYLARIN ASKERLIGINI YAPMIS OLMASI...

" ... Bayansaniz askerlik yapmis olmaniz gerekmiyor yaani" BILGISAYAR KULLANABILEN..."

... Valla geçen gün arkadasin aklina uyup bir bilgisayar aldik ama..."SEYAHAT ENGELI OLMAYAN..."

... Altiniza Oto ve Modifiye BölümüDEN bir araba vericez, o konu senin, bu bolum benim deli dana gibi dolasacaksiniz... sanal sevgiliniz varsa sorun olabilir, isterseniz ona bir danisin...Ya da hiç danismayin, bu sizin için iyi bir firsat olabilir... Artik ona siz karar verin...INSAN ILISKILERINDE BASARILI..."

.... Formumizda herkes birbiriyle kavgali, kimse kimseyle geçinemiyor... Bir de sizle ugrasmayalim... Üst yönetimin hosuna gidebilecek seyleri yapabilen, yalakalik becerileri gelismis..." IKNA KABILIYETI OLAN..."...

diger forumlarin kalitesiz konular actigini uyelermize soyliyeceksiniz ve forumda aktif olmalrini sagiliyacaksiniz" ANALITIK DÜSÜNEBILEN..."

..Ne bütçeyi tuturabiliyoruz, ne de muhasebe hesaplarini... Hersey arap saçina döndü... Biri bizi bu durumdan kurtarsin...TERCIHAN YÜKSEK LISANS MEZUNU, INGILIZCEYI ANA DILI GIBI KONUSABILEN, KONUSUNDA EN AZ ON YIL DENEYIMLI, ASKERLIGINI YAPMIS, 30 YASINI ASMAMIS..."

...Oha demeyin, aslinda ne istedigimizi biz de tam bilmiyoruz, bu özelliklere sahip aday bulabilirmiyiz onu da bilmiyoruz... Ama patron yazalim diyor, ilan havali oluyormus..." B SINIFI SÜRÜCÜ BELGESINE SAHIP..."

... Size araba vericez ama soför vermicez... forumu gezmeye alisiksinizdir umariz..." TERCIHEN MUHASEBE VE/VEYA INGILIZCE BILEN ..."

Simdi sizi tam olarak nerede kullanacagimizi bilmiyoruz... Ne kadar çok vasfiniz olursa o kadar iyi... Hele bir siz ise baslayin... Gerisini sonra düsünürüz..


:1:


Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 1914
favori
like
share
notac1 Tarih: 17.02.2011 21:46
ben tam bir hazine avcısıyım.Özellikle Tümülüslere ilgim var.

ben hazine aramıyorum altın çıkarmayada niyetim yok
şöyle bi kaç tablet bulayım bana yeter ama malzemeler senden olsun :72:
temel26 Tarih: 17.02.2011 18:22
notac1 Tarih: 16.02.2011 22:41
haha belki biraz daha zamanım var daha 6 ya gidiyorum
ADALI Tarih: 16.02.2011 21:58
notac1
(bu yüzden arkeolog olmak istiyorum) :85:
Sen arkeolog ol notac1,bana lazımsın,çünkü ben tam bir hazine avcısıyım.Özellikle Tümülüslere ilgim var.:14:
notac1 Tarih: 16.02.2011 21:33
ve başarısız olursam katlanabilirim herhalde
notac1 Tarih: 16.02.2011 21:31
ben ingilizce dışında biraz italyanca biliyorum :85:

ve rusça konuşamasamda tamamen yazabiliyorum


ikna kabiliyetim vardır ama meraklı ve araştırmacıyımdır (bu yüzden arkeolog olmak istiyorum) :85:
OnLyGirL Tarih: 12.02.2011 08:10
Mod Cok İsime yaramas
karakaya26 Tarih: 10.02.2011 12:50
yok kalsın ben daha 13 yaşındayım
FreddyKrueger Tarih: 19.06.2009 22:30
[COLOR="#c0ccf4"]TazeLendi...