İşte o 18 madde:

1- Küstahlık (Klasik cümleleri: Süper bir erkeğim ve seni beğenmem aslında bir lütuf. Bir erkeğin bir kadına ilgi göstermesi Tanrının siz aciz yaratıklara bir lütfüdür zaten ama benim gibi bir erkeğin seni seçmesi bak, önemli bir şey. Daha önce birlikte olduğum kadınları bir saysam aklın düşer. Şimdi bunun farkına var ve şımarma. Her dediğimi yap. Ben çok makyaj yapan ve sivri burunlu ayakkabı giyen kadınlardan hoşlanmam, ona göre.)

2- Yalancılık (Klasik cümleleri: Telefonumun şarjı bitmek üzere ararsan, merak etme/ Kız kardeşim geldi aniden/ Patronla yemeğe çıkmak zorunda kaldık: Adı üzerinde işte; yalancılık.)

3- Kabalık (Klasik cümleleri: Ne diyorsun ya, çok yaşlıymışsın sen/ Ayakların ne kadar da büyükmüş/ Uydurma be, atıyorsun/ Hep böyle geveze misin sen?)

4- Pislik (Klasik cümleleri: Yıkanmam ve parfüm sürmem çünkü kendi kokumun çok seksi olduğunu biliyorum/ Diş fırçalama konusunda niye böyle takıntılısın sen ya? Ne demek üç gündür yediklerin dişlerinin üzerinde duruyor?)

5- Tırnak yemek (Klasik cümleleri: Ya, ben tırnak yemiyorum aslında, etlerini yoluyorum/ Annem beni hiç sevmedi biliyor musun!)

6- Böbürlenmek (Klasik cümleleri: Ben çok iyi okullarda okumuş bir insanım/ Arabamı seviyorum/ Bankadaki param bana bir ömür boyu yeter/ Bu şehrin yarısı babamın.)

7- Baskı yapmak (Klasik cümleleri: Beni neden aramıyorsun/ mesajıma neden yanıt vermiyorsun/ Neden beni sevmiyorsun/ Neden beni kabul etmiyorsun/ Neden annemi sevmiyorsun/ Neden, neden, neden?)

8- Yarı bilgi sahibi olmak ve iddiacılık (Klasik cümleleri: Benimle bu konuda hiç tartışmayın/ Viyana kesinlikle Almanya’dadır/ Kürt sorununun nasıl çözüleceği çok açık.)

9- Duygusal kararsızlık ve zayıflık (Klasik cümleleri: Ben çok zavallı biriyim/ Başıma gelenlerden sonra kendimi toparlamam çok zor/ Gerçekten yardıma ihtiyacım var/ Kimse beni anlamıyor.)

10- Sorumsuzluk ve işsizlik (Klasik cümleleri: Kredi kartıma icra gelmiş olabilir. Ama bunun için kefilimi aramaları büyük terbiyesizlik/ Bu bankalara hiç güven olmaz/ Düzenli olarak işe gitmiyorum ama şirketim pek çok şeyin organizasyonunu yapar.

Sende kaç para var?

11- İçkiyi taşıyamamak (Klasik davranışları: Devrilmek, düşmek, arkadaşa sarkmak, dili dolanmak, müstehcen fıkralar, anılar anlatmak, insanları esir etmek.)

12- Birden fazla kadınla birlikte olmakla övünmek (Açıklama yapmak bile fazla.)

13- Irkçılık-ayrımcılık (Klasik cümleleri: Zenci bir kadınla sevgili olmak başka evlenmek başka şeydir/ Ne mozaiğiyi kardeşim? Beğenmeyen çeker gider.)

14- Sözünü tutmamak (Klasik cümleleri: Dünya yıkılsa şu saatte oradayım/ Yarın kesin getiririm/ Ben arayacaktım ama tüh, unutmuşum yine.)

15- Kadınların arkasından konuşmak (Klasik cümleleri: O var ya, yengeniz olur/ Bana çok aşıktı/ Aslında bir ayağı sakat ama saklıyor.)

16- Cimrilik (Klasik cümleleri: Canım ya; sana çiçek alacaktım fakat çingeneyle pazarlıkta anlaşamadık. Ama seni seviyorum.)

17- Küfürlü konuşmak (Klasik cümleleri: Şşşşt oğlum baksana lan buraya. Sülaleni saydırma bana! Getir ulan şu siparişi. Adamın tepesini attırmayın Ramazan vakti. Davarlar, çoluğun çocuğun yanında ağzımı bozduruyorsunuz benim. Pardon bacım.)

18- Aptallık (Klasik cümleleri: Köpeğimi Antalya’da bıraktım çünkü İstanbul’da da bir tane köpeğim var!)

İclal Aydın

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 1487
favori
like
share
caglayan_polat Tarih: 26.06.2008 10:43
KIZLARA GUVENMEK ZORR
vesseLam Tarih: 25.06.2008 01:01
aLLah tan hiç biri béndé yoq...
ek24 Tarih: 24.06.2008 21:48
aklimda tutcam
aytug94 Tarih: 24.06.2008 18:29
vaayy
makyol86 Tarih: 23.06.2008 12:21
yaw bende yorum yazıyorumda neden göremiyorum
mtn88 Tarih: 22.06.2008 17:18
mantıklı ama saçma
mtn88 Tarih: 22.06.2008 13:56
garipp
makyol86 Tarih: 20.06.2008 14:55
bende üzerime alınmadım bu ne yaw bende yok bunlar ne olacak şimdi
bide bizde bulunmaması gereken 18 şeyi biz yok ederiz ama sizde bulunan binlerce şeyi nasıl yok edeceniz yani imkansız bence
örnek istersiniz belki ardakaşlar mesela dır dır....başımızın etini yemekte üstünüze yok bu daha en basit örnek keh keh keh keh keh
bengeldimapooo Tarih: 11.06.2008 15:43
YOK ARTİKK