Takma kirpikte cazibe ve çekicilik denilince akla ilk gelen isim Eylure sayesinde saniyeler içerisinde etkileyici ve çekici bakışlara sahip olabilirsiniz… 60 yıldır kozmetik ve güzellik sektöründe mükemmel sonuçlar yaratan efsanevi kirpik markası Eylure, kendinden yapıştırıcılı takma kirpik ürününü ilk geliştiren ve patent altına alan marka olarak biliniyor. Kullanımı son derece kolay olan Eylure takma kirpiklerine maskara uygulayabilirsiniz. Ayrıca kontak lens kullanan kişiler de çok rahat bu ürünü kullanabilirler. Etkileyici ve çekici bakışlara sahip olmanızı sağlayan Eylure, Hollywood yıldızlarının da her zaman ilk tercihi oldu.

Jennifer Lopez, Nichole Kidman, Madonna, Kylie Minogue, Victoria Beckham, efsanevi Cleopatra rolünü canlandırırken Elizabeth Taylor’ın kullandığı Eylure ürünlerinin günümüzdeki müdavimlerinden bazıları…

Harrods, John Lewis gibi dünyanın en ünlü mağazalarında ve kozmetik marketlerinde satılan Eylure ürünlerine, güzelliğine düşkün bayanlar çok kolay ulaşabilecek.

Dünyada takma kirpikle eşanlamlı algılanan Eylure ürünlerini seçkin eczanelerden ve güzellik salonlarından temin edebilirsiniz…

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 791
favori
like
share
Sindy Tarih: 29.02.2008 09:41
paylasim icin tesekkurler SU-PERISI
mihmandar Tarih: 26.02.2008 13:27
Aaay bu haber çok hoşuma gitti ve gülüyoruuum.

Ben uzun kirpik hastasıyım çünkü güdük güdük kirpiklerim var uzun kirpiklilere hayranlıkla ve maşallah diyerek bakarım hep, inanın kalıcı kirpik takma operasyonu olsa gider yaptırırım o derece.

hatta damadım anneler gününde bana kızımdan takma kirpik göndermiş, espri niyetine, hala saklarım. su perisi arkadaşım dediğiniz gibi çok kalitelilerse kıyıp paraya alıcam aay şimdi eşime de söyleyeyim biraz da o gülsün.
erenmelek Tarih: 26.02.2008 13:09
paylaşım için teşekkürler su-perisi