Stefanel’in “Etnik”, “Romantik”, “Spor” ve “Couture” temalarından oluşan 2008 İlkbahar/Yaz Koleksiyonu tek sesli güncel bir görünüm yaratıyor. Stefanel kadını bu sezon; Afrika kumaşları, Karayip’in gösterişleri renkleri ve origaminin rafine geometrik şekilleri ile bezeniyor. Sade, pareo-vari formlar, geometrik görünümler, düğüm, drape ve esnek yünler sayesinde vücuda duygusal ve yumuşak bir görünüm vermekle beraber dantelin romantik etkisine kıyasla kesin bir değişim gösteriyor. Günlük kullanım ve gece kıyafeti olarak, elbiseler, bu sezonun vazgeçilmezi olacak. Her sezon olduğu gibi bu sezon da triko, Stefanel koleksiyonunun odak noktası olmaya devam ediyor. Keten, koton ve yıkanmış ipek bol kaftanları canlandırarak hafifletiyor. Makro baskılar, nazik detaylar ve çiçekler, uzun etek ve üste oturan bluzları özel kılıyor. Şıklığı her an yaşayabileceğiniz Stefanel’de bu sezonun renkleri; toprak renkleri, açık griden bej ve kahverengiyi de içeren nötr gölgeler, parlak yeşil, mercan kırmızısı, açık sarı, rafine turuncu ve mordan oluşuyor.

Stefanel erkeğini şıklıkta kimse geçemeyecek

Stefanel erkeğinde ise bu sezon rafine hedonizm ve orijinal dokunuşlar hâkim. Her zaman klasik olan, ama ince detayları hiçbir zaman göz ardı etmeyen Stefanel erkeği, yazlık kazaklar, yakası kontrast renkte polo yaka tişörtler, yumuşak dokulu kargo pantolonlarla sade tişörtler ya da yumuşak dokulu, hafif gömleklerden bu sezon da vazgeçemeyecek.

Aksesuarda ise büyük çantalar, beli vurgulayan ip ya da deriden oluşan elastik kemerler, Afrika sıcağından koruyan şapkalar, çöl sandaletleri ve stiletto topuklar kıyafetinizin tamamlayıcısı olacak.

Bu sezonda da modayı yakından takip etmek ve göz alıcı şıklıkta olmak istiyorsanız Stefanel mağazalarından birine mutlaka uğramalısınız…Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 479
favori
like
share
kuber Tarih: 27.02.2008 17:34
teşekkürler su-perisi
erenmelek Tarih: 26.02.2008 13:07
paylaşım için teşekkürler
Sindy Tarih: 26.02.2008 10:29
paylasim icin tesekkurler SU-PERISI