Şimdi küçük çantalar moda

Bir süredir içine ne bulursanız attığınız büyük çantalarınızı baharda dinlanmeye almaya ne dersiniz. 2008 bahar ve yaz aylarında küçük çantaları seçmeye hazırlanın. Sanırım bu değişim sizi biraz zorlayacak, bu arada gereksiz yüklemelerden de kurtularak hafifleyecek çantalar. Her ne kadar büyüklere alışmış olsanız da yeni küçük çantaların renklerinin, desenlerinin büyüsüne kapılacaksınız.

Çiçek Açmaya Hazır Olun

Baharı müjdeleyen rengarenk çiçek desenlere hiç birimiz karşı koyamayacağız. Düz renklerle sadeliğe bürünenler için bile baştan çıkarıcı olacak çiçek desenleri. Ne yaparsanız yapın çiçeklerden kaçamayacaksınız. Belki bir bluz, belki bir etek, belki de bir elbise ile yeniliğe dahil edeceksiniz kendinizi. Yok giyemem çiçekli derseniz, puantiyeliler, çizgililer sizin için.

Rengarenk olacaksınız.

Çoğumuzun tercih ettiği ve kolay uyum sağladığını düşündüğümüz siyahlar, kahverengiler, griler, beyazlar bu bahar ve yaz diğer renklere yerlerini bırakmaya razı olacaklar. Tüm modacıların kreasyonlarında öylesine canlı ve alışılmışın dışında renkler var ki hepimiz cazibesine kapılmaya razı olacağız. Bu kadar canlı renkle genç görünmekte var unutmayın..

Eski modalar olmadan asla

Pantolonlarda beller yükseliyor, evaze tekler, bodyler, puantiyeler, pötikareler, straplezler, kapriler… bollaşan tiril tiril etekler, elbiseler, kemerlerle şıklığı yaşatacak. Feminen görünümün içinde çok hoş olduğunuzu da hissedeceksiniz.

Her dönemin vazgeçilmezleri..

Pantolon/ceket ikilisi özellikle iş yaşamında olmazsa olmazlarımızdandır. Siyah pantolon-ceketler bu yılda yine beyaz gömlekle bizlerle olacak. Hatta bazen gece bile çeşitli aksesuarlarla şıklığımızı sergileyecek.

Ayakkabılar göz alacak.

Çiçekler, canlı, cıvıl cıvıl renkler kıyafetleri sararda ayakkabılar yerinde durur mu? Evet canlı tek renkten birkaç renkte olanına kadar ayakkabılarda göz alacak. İnce, dolgu, düz topuklar, ince bantlar… beyaz ayakkabı almaya çıktığınızda şeker pembesi ayakkabı ile eve dönerseniz hiç şaşırmayın, karşı koyamayacaksınız.

Olmazsa olmaz Aksesuarlar

Tüm bu canlılığın yanında aksesuarlarda da hızınızı alamadan renklerin ve çeşitlerin karşı konulamazlığında bütçenize dikkat edin. Yeşiller, kırmızılar, turuncular, turkuazlar… çeşit çeşit boncuklar, büyük güneş gözlükleri sahil şıklığını yaşatacak.

Beğeniler: 1
Favoriler: 0
İzlenmeler: 605
favori
like
share
murathh Tarih: 01.07.2008 23:59
tesekkürler cok güzel bir site
Sindy Tarih: 02.03.2008 09:42
simdiden vitrinlerde renkli giysileri gormeye basladik bile, ama ben genede o kadar renkli giyinmem,
paylasim icin tesekkurler SU-PERISI