İnternette ve e-mail yoluyla hızla tanıtımı yapılan ve kadınların ilgi odağı haline gelen karınca yumurtası yağını araştırdık. Biz kadınların en önemli sorunlarından biri istenmeyen tüyler.. Bu nedenle tüylerden kesin olarak kurtulmayı sağlayan herşeye hemen dikkat kesiliyoruz. Karınca çok küçük bir canlı olduğu ve yumurtası, hatta yumurtanın yağından elde edilen bir ürünün olması ilk bakışta oldukça farklı gelebiliyor. Karınca yumrutası yağıyla tüylere kesim çözüm öneren mailde, 4 - 5 seansta tüylerden kesin olarak kurtulma vadediliyor. Mailde ürünün İran'dan ithal edildiği ve burada kullanıldığı belirtilirken, kullananların olumlu yorumları ve önerileri de yer alıyor.

Yarardan çok zarar getirebilir

Sizler için birkaç dermatoloji ve güzellik uzmanının görüşlerine başvurduk. Bu tür bir ürünü ilk defa duyduklarını vurgulayan uzmanlar, bu tür ürünleri kullanırken çok dikkatli olunması gerektiğini belirtti. Kadınların her zaman tüylerden kesin olarak kurtulmak gibi bir arayışları olduğunu ifade eden uzmanlar, bu tür ürünleri kullanmadan önce bilim dünyasında kabul görüp görmediği ve yan etkileri hakkında bilgi sahibi olunması gerektiğini kaydetti. Uzmanlar ayrıca, birkaç kişide olumlu sonuç verebilen ürünlerin herkeste aynı etkiyi yaratmayacağını ve geri dönülmez zararlara da neden olabileceğini vurguladı.

Beğeniler: 1
Favoriler: 0
İzlenmeler: 2568
favori
like
share
sukemeri Tarih: 30.09.2009 13:51
evet gerçekten sağlık çok önemli.Ve çıkan bir haberde de gayet güzel açıklanmış,karınca yumurtası yağının bilimsel hiçbir yönünün omadığı.

[url]http://www.aa.com.tr/tr/ne-yilan-yagi-ne-karinca-yumurtasi-care-2.html[/url]
duru_su Tarih: 02.09.2009 10:27
Vallahi sağlık bu , başla şeye benzemez,
KaRaKıZ Tarih: 01.09.2009 14:48
bende duydum uygulamadım
duru_su Tarih: 01.09.2009 14:43
Bunu bizimle paylaştığınız için teşekkürler.Bu kremlerin sağlık bakanlığından onayları olmadığını okudum ben de mynet haber de.Ülkemize kaçak getirilen bu kremleri, olmayan sağlık bakanlığı onayı ile insanlara satmaya çalışmışlar.Almanya'dan bile açıklama gelmiş bu konuda.isteyen haberin tamamını buradan da okuyabilir.
[url]http://haber.mynet.com/detay/saglik/tuy-dokucu-kremlerde-buyuk-skandal/466846[/url]
gaye90 Tarih: 26.08.2009 13:32
Ben karınca yumurtası yağı için bayağı araştırma yaptım. Farklı markalar ve çok farklı fiyattaki ürünlerle karşılaştım.Hadi markalar farklıdır anlarım;ama ürün kalitesi sabitse, bu kadar fiyat farkı olamaz. Bu da bende ürünle ilgili şüphelere yol açtı. Güzellik bir yana herşeyden önce sağlıktır önemli olan,eminim siz de öyle düşünürsünüz. Eğer illede ürün kullanmaksa,sağlıklı koşullarda üretilen dermatolojik testlerden geçmiş güvenilir ürünler var.benim arkadaşım karınca yağını 1 aydır kullanıyor.Cildinde kızarıklıklar oluşmaya başladı,üstelik yüzünde ufacık bir bölge için,o kadar caydırma çabama rağmen denemek istedi ve sonucunda kızarıklıkların sıkıntısı kaldı.Geçenlerde TRT de yayınlanan bir haberi seyrettim,sizinlede paylaşmak isterim:[url]www.izlesene.com/video/tv-karinca-yumurtasi-yagi/1109364[/url]
cicilerini_46 Tarih: 02.10.2008 19:04
ewet cok ıı gelıyo kedımden bılıyorum
NzN Tarih: 04.08.2008 11:49
yeni doğmuş bebeklere karınca yumurtasının sürüldüğünü duydum bende... ama onları küçüklükten itibaren yok etmeye çalışmak bence çok saçma.. çünkü Allah onu bize verdiyse mutlaka bir yararı vardır diye düşünüyorum...
Sylar Tarih: 29.02.2008 10:31
ilk kez duydum.
SU-PERISI Tarih: 29.02.2008 10:29
Karınca yumurtasını hiç denemedim fakat birkaç kişiden tüylerin dökülmesine iyi geldigini duydum.