Dünya markalarını ve Dünya ayakkabı modasını, geniş metrekarelerde butik hizmet anlayışıyla sunan Ayakkabı Dünyası, Mart ayının gelmesiyle birlikte baharın tüm renklerini koleksiyonuna taşıyor. Egzotik modeller ve canlı renklerin hakim olduğu koleksiyonda Dünya markalarının önde gelen modellerine yer veriliyor. Böylece, rengarenk yüzlerce etkileyici modelin yer aldığı Ayakkabı Dünyası karşı koyulmaz bir havaya bürünerek, adeta bir ayakkabı cennetine dönüşüyor. Güneş sarısı, turkuaz mavi, elektrik mavi, portakal rengi, menekşe
moru, fuşya pembe, kan kırmızı gibi canlı renklerin çoğunluğu oluşturduğu Ayakkabı Dünyası’nda, rengarenk, çeşit çeşit babetler, yüksek ökçeli stilettolar ve sandaletler, dolgu topukluve platformlu modeller göz dolduruyor. Baskılı deriler, ruganlar, krokodil ve yılan derileri, yıkanmış deriler, süetler, geçişli ve gölge efektli derilerle hayat bulan ayakkabılar, canlı renklerin enerjisiyle anlam kazanıyor.

Birbirinden farklı markaların iddialı modellerini bir arada bulunduran Ayakkabı Dünyası, Daha Fazla Moda’yı uygun ödeme koşullarıyla yakalamak isteyenler için ideal seçimler sunuyor.

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 748
favori
like
share
Sindy Tarih: 01.03.2008 10:42
paylasim icin tesekkurler SU-PERISI