EURO 2008'e özel!

2008 Avrupa Futbol Şampiyonası'na Avusturya ile birlikte ev sahipliği yapacak olan İsviçre, bu önemli organizasyonun tanıtımını İstanbul Swiss Otel'de gerçekleştirdi.
1.3.20082008 Avrupa Futbol Şampiyonası'na Avusturya ile birlikte ev sahipliği yapacak olan İsviçre, bu önemli organizasyonun tanıtımını İstanbul Swiss Otel'de gerçekleştirdi.
Doğan çok heyecanlı
Türkiye'nin de katılacağı 2008 Avrupa Futbol Şampiyonası’na Avusturya ile birlikte ev sahipliği yapacak olan İsviçre, İstanbul Swiss Otel’de organizasyonun tanıtımını yaptı. Toplantıya Futbol Federasyonu Başkanı Hasan Doğan, İsviçre Federasyonu Başkanı Ralph Zloczower, UEFA Asbaşkanı Şenes Erzik ve A Milli Takımımız’ın Hocası Fatih Terim de katıldı. Federasyon Başkanı Doğan, “İsviçre ile aynı grupta yer almamız bize ayrı bir heyecan veriyor. 100 bin soydaşımızın bu ülkeye sportif anlamda da katkı yaptığını görüyoruz” dedi.
Rakibimizde Türk!
Doğan, rakibimiz İsviçre ile yaşanan kötü anıları artık tamamen silmek istediklerini söyledi. Başkan Doğan, “Türkler’in finallerde destekleyeceği ikinci takım Hakan, Gökhan ve Eren gibi Türk kökenli futbolcuların forma giydiği İsviçre Milli Takımı olacaktır” dedi. Zloczower, “Türk Milli Takımı ve onların coşkulu taraftalarını en iyi şekilde misafir edeceğiz” diye konuştu. Öte yandan Terim’e İngiltere’nin Fulham ve Portsmouth takımlarının talip olduğu, finallere odaklanmak isteyen tecrübeli hocayla ilgili haberin önümüzdeki günlerde netlik kazanacağı belirtildi.
fanatik

Etiketler:
Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 365
favori
like
share
eskitoprak Tarih: 03.03.2008 14:35
hayirli olsun