Havaların ısınmaya başlamasıyla bahara dair tasarımlar birer birer ortaya çıkmaya başladı. İşte yeni sezonda gardırobunuza mutlaka eklemeniz gereken 10 önemli parça!

1- Bol paça pantolonlar

Üzerinize iki beden büyükmüş izlenimi uyandıran ultra geniş ve yüksek belli pantolonlar bahar aylarında da sezonun en hip parçları arasında olacak. Eğer yeterince formdaysanız, bu pantolonlardan edinmek için tereddüt etmeyin. Aksi taktirde olduğunuzdan daha da kilolu görünebilirsiniz.

2- Şifon elbiseler

Şifonsuz bir bahar düşünebilir mi? Rüzgarda uçuşan tiril tiril şifon elbiselerle dişiliğinize dişilik katın. Elbette sadece akşam ve gece davetlerinde!

3- Uzun yelekler

Yeleklerden hoşlanıyor ancak fazla maskülen görünmek istemiyorsanız, elbiselerinizin üzerine giyeceğiniz uzun yelekleri deneyebilirsiniz.

4- Transparan

Biraz iddialı ama kesinlikle çok kışkırtıcı. Belki bu kadar abartmayabilirsiniz ama belli belirsiz bir transparan gömlekle çok daha seksi görüneceğiniz kesin!

5- Bot

Havalar ısındı diye hemen botlarınızı kaldırmayın. Onlara mevsim boyunca ihtiyacınız olacak. Özellikle çiçek desenli romantik elbiselerinizle hoş bir tezat yaratmak için daha iyi bir alternatif yok!

6- Renkli opak çoraplar

Yine kışın her an elinizin altında olan renkli opak çoraplarınızı bütün bahar mevsimi boyunca giyebilirsiniz. Özellikle uçuşan şifon elbise ve tuniklerinizin altına!

7- Gösterişli aksesuarlar

Uzun bir elbise veya sadece jean ve tişört... Tercihiniz ne olursa olsun, stilinizi gösterişli takılarla tamamlamayı ihmal etmeyin.


8- Tayt

Mini etekler ve tuniklerin altına giymeye alıştığımız taytlar yine baş tacı. Bacaklarına güvenenler florasan renkleri de rahatlıkla deneyebilir.

9- Etnik tarz

Birkaç sezondur olduğu gibi etnik tarz 2008 baharında da devam ediyor. Ancak 23 Nisan şenliklerine gelmiş Polonyalı çocuklar gibi görünmemek için seçeceğiniz aksesuvar ve kıyafetlerin dozunu iyi ayarlayın. Anahtar kelime: Ya aksesuar, ya kıyafet!

10- Yeşilin her tonu

Modacıların yeşili “sezonun yeni siyahı” ilan etmesinden sonra vitrinlerde başka bir renk göremez olduk. Özellikle ördek başı yeşili, renk konusunda tutucu olanlar için iyi bir alternatif olabilir.

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 464
favori
like
share
SU-PERISI Tarih: 04.03.2008 10:50
Baharın gelmesiyle gardolaplarda yenilikler başlıyacak.paylaşımın için saol sindy.