AKE Bluecom 102 Bluetooth Kask iletişim Sistemi
Ake firması ürettiği yeni kask sistemi ile artık motorculara büyük kolaylık sağlayacak. Motorsikletle seyehat edip motor üzerinde sıkılmaya son.

Blutooth teknolojisinin kullanıldığı BlueCom 102 kaskları motorcuların hareket halinde birbirleri arasında sadece konuşmalarını sağlamıyor,ayrıca GPS telefon veya benzeri sistemleri kasketlerine getiriyor. Sistem 2 kanala sahip bu sayed pillion'da bulunan kişi öndeki ile farklı işlemler yapabilecek veya 2si rahat rahat konuşabilecek. Örneğin öndeki sürücü GPS cihazından gelen sinyalleri dinlerken arkadaki yolcu telefon ile konuşabilecek.

102 65 gram ağırlağa sahip ayrıca lithium-ion pil sayesinde 8 saat kullanım süresi var. (Daha fazla süre standby kalıyor). Kontrol paneli 2 dubleks yıldız konnektörden oluşuyor. Birisi tekrar diğeri sinyal karıştırmak için kullanılıyor. Motorsiklet kullanımının artığı günümüzde motor kullanıcılarının iletişimini artıracak bu kasklar 10 metre iletişim genişliğine sahip.

Bu tip ürünleri uzun süre araştırmama rağmen anadolu yakasında bulamamış biri olarak internetten "gittigidiyor.com" dan ucuz diye nitelendirilen bir fiyat temin ettiğim üründen hiç memnun kalmadım. sizlere tavsiyem bu tip ürünleri alırken biraz paraya kıymanız. yoksa paranızı sokağa atmış oluyorsunuz.


Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 1477
favori
like
share
poul Tarih: 31.05.2010 09:10
selam güzel
ta2ad Tarih: 24.04.2008 09:37
bilgiye teşekkürler