Ünlülerin formlarını nasıl koruduklarını merak ediyorsunuz, değil mi? 9 ünlünün formda kalma sırları burada!

Hollywood'daki starların tercih ettiği pilates, power plate ilk sıralarda; yoga ve kick box da ünlülerin sevdiği sporlar arasında...

Irmak Ünal:

Pilates yapıyorum

Ortaokul ve liseden itiraren profesyonel olarak okul takımlarında yüzücülük yaptım. Daha sonra Bilkent Üniiversitesi'nde step ve aerobik takımlarına girdim. Dört yıl devam ettim. Yurtdışında fitness yaptım. Aktif olarak şu an pilates yapıyorum. Yüzme alanında çok sayıda ödülüm var. Yüzme çok disiplinli bir spor olduğu için hayatıma da farklı şekillerde yansıdı.

Asya:

Yoga yapıyorum

Küçüklüğümden beri voleybol, jimnastik gibi sporlarıyla uğraşıyorum ama son iki senedir özellikle yoga yapıyorum. Yoga ile kendimi çok iyi hissediyorum.

Pamela:

Pilatesle enerjimi yükseltiyorum

Beş yıl kick box yaptım ama son iki senedir pilates yapıyorum. Kendimle uğraşmayı çok seviyorum. Pilatesle enerjimi yüksek tutuyorum.


Türkan Şoray:

Her sabah yürüyorum

Her sabah ormanda yürüyüş yapıyorum. Yıllardır bu alışkanlığım hiç değişmedi.


Kerem Alışık:

Halı saha maçlarına devam

Küçük yaşlarda mahallede başladığım futbol serüvenim profesyonelliğe uzanan bir süreci yanında getirdi. Dikilitaş Kulübü ile başlayıp, sonra amatör Milli Takıma kadar gittim. Lisansım vardı, şampiyonluklarım oldu. Sonra geçirdiğim sakatlık nedeniyle profesyonel futbol hayatından uzak kalmak zorunda kaldım. Ama halen halı saha maçları yapıyorum.


Hande Yener:

Üç yıldır pilates yapıyorum

Spor yapmak hem çok iyi hissettiriyor, hem de zihin açıyor. Bedensel sağlık için de pilates bütün vücudu çalıştıran bir spor şekli. Haftada üç gün birer saat yapıyorum ve çok mutlu oluyorum. Kendimi artık dişi ve dinamik hissediyorum. Açık havada koşmayı ve yürümeyi de ihmal etmiyorum.


Yonca Evcimik:

Dans ve pilates yapıyorum

Uzun bir süre Yoga ve Tai Che yaptım. Birkaç aydır pilates yapıyorum. Dans etmediğim zamanlarda vücudumu dinç tutmak amaçlı yaptığım bu sporlar çok işe yarıyor.


Armağan Çağlayan:

Gym, kardiyo ve ağırlık yapıyorum

Gym, kardiyo ve ağırlık yapıyorum. Dokuz yıldır formda kalmak için bu sporlarla yakından ilgileniyorum.


Sezen Aksu:

Pilates ve power plate yapıyor

Altı yıldır evinde egzersiz bölümü bulunan Sezen Aksu, masa tenisi tutkusuyla tanınıyor. Çengelköy'de yaptığı sabah yürüyüşleriyle de bilinen Aksu, pilates ve power plate yapıyor.

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 2331
favori
like
share
SU-PERISI Tarih: 05.03.2008 16:04
Paylaşımın için saol sindy.