Ek bilet satışları başladı

(A) Milli Futbol Takımı'nın, 2008 Avrupa Şampiyonası finallerinde yapacağı maçlar için sağlanan ek biletlerin satışına başlandı.

Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamada, Türkiye'nin, Avrupa Şampiyonası'nda oynayacağı Portekiz, İsviçre ve Çek Cumhuriyeti karşılaşmaları için ek bilet satış başvurularının başladığı, UEFA'dan tahsis edilen biletler için başvuruların, 19 Mart Çarşamba gün saat 18.00'de sona ereceği bildirildi.

7 Haziran'da başlayacak şampiyonada Türk futbolseverlere ayrılan biletlerin, 3 kategoride, 45, 80 ve 110 Avro'dan satılacağı hatırlatılan açıklamada, bilet almak isteyenlerin, Futbol Federasyonu'nun resmi internet sitesinde yer alan başvuru formunu bilgisayarlarına indirip doldurmaları ve başvuru başına belirlenen hizmet bedelini, federasyonun belirtilen banka hesaplarına yatırmaları gerektiği ifade edildi.

Açıklamaya göre, 19 Mart'ta sona erecek başvuruların ardından, bilet almaya hak kazanan futbolseverlere telefonla ulaşılacak ve gerekli belgelerle birlikte bilet ücretlerini federasyona göndermeleri istenecek.

Beğeniler: 3
Favoriler: 0
İzlenmeler: 362
favori
like
share