bu alemin kralı benim diyenler;
haberiniz olsun biz demokrasiye geçtik..
yazık gerçekten yazık olduğunu düşünüyorum güzel kızlarımıza,yakışıklı arkadaşlarımıza..bende dahil yazık bize.birinin dur demesi lazım içimizdeki ezikliğe,görmemişliğe,acizlikte bir numara olan ama kafa kesen abilerimize.
kendi çocukluğumu hatırlıyorum da;elindeki çikolatayı yanındaki arkadaşından sonra yemek mutluluktu,bir de kuş dili konuşurduk bütün salaklığımız buydu:)
buradan kendilerine garip ve bi o kadar gereksiz tanımlamalar yakıştıran,insancıklara sesleniyorum..sinirleniyorum,efendi olmaya çalışacağım ve hemen çıkacağım hayatınızdan ama lütfen siz bir beş dakika çıkarmayın okuduklarınız aklınızdan.

--bÖYllle bi yaZI çe$İDi yQqtttur wAzqeçiiin lütffFEn sayFALARI KirlettmeqTEn.


--etrafındaki zengin çocuklarla sırf parası arabası vb için takılan üç kuruşluk çıtırlar;tabi ki o arkadaşlarla gezebilir kendinizi onlara köpek yapabilirsiniz ne de olsa araba karşılığı öpücük verenlerdensiniz ama lütfen bize o arkadaşları adam kendinizi de insanmış gibi lanse etmeyin.zaten fakiriz öpemiyoruz sizi üzülüyoruz bir de salak yerine koymayın lütfen:)

--ciks,tikky,clubber ya da bu tarz ıvır zıvır insanlar kalıba sokup yormayın kendinizi lütfen.gözümüzde hepiniz aynı :)

--dümenden sosyalistler,sahtekar hocalar,la fontaine entellektüelleri,eline birayı alıpta içindeki yalnız hayvana bi kız arkadaş bulurum amacıyla duyarlı bi insan evladıymışçasına takılan minik tekel bayii önü insanları hadi çocuğumm gidin artık yatın bak saat kaç oldu.

--karşılarına çıkan minicik sorunlarda-ay ben şimdi napıcam,eyvahh nasıl yapmalıyım,ne yapsam ne yapsam diye düşünüp kendini bunalımdan bunalıma sürükleyen,etrafta ilgi odağı olmak isteyen arkadaşlar hiç bişi yapmayın sadece gidin hızlıca uzaklaşın lütfen..

--bazı basit insanlara sanatçı diyipte onlarda hayatın anlamını bulduklarını sanan basit beyinler,işinizi yapın biraz daha düşünün lütfen..

--türbanı,dini,laikliği beş para etmez salakça forumlarda tartışan kaypak insanlar susun lütfen..

--seni seviyorum çünkü diye kitap yazıp aşkı şıp sevdi seviyesinde anlatan(seni seviyorum çünkü bana kahve getirirken güzel görünüyorsun vb..)bir adama aşk doktoru diyipte,aşkı o adamdan öğrenmeye çalışan duyguları çarpılmış,kalpleri büzüşmüş yaralı yorgun sevgi kelebekleri uçun uçun uzaklara daha uzaklara uçun lütfen..

--duygu sömürüsü,geçimsizlik rezaletleri,seyirci mahkemeleri yapan tv programlarına karşı değilim ama onları izleyen onlara reyting kazandıran garip enterasan insan topluluğu biraz daha zorlayın hayatı lütfen..

--elimdeki mizah dergisine bakıp elinde inceledikten sonra,ona at yarışı ekiymiş gibi davranan öküzcük daha saygılı ol lütfen.aaa resme bak lan ne komik eciş bücüş,bunlar ne olm ne salakça şeyler demeni yazmıyorum bile o derece sinirleniyorum..

--üzerinde okul üniforması,çantası,kitapları ve okulun karşısındaki duraktan binişyle öğrenci olduğunu bu kadar belli eden bir lise öğrencisinden öğrenci kimliğini göster dediğinde ve okul henüz kimlikleri dağıtmadı abi(öğrenci kimliklerini) cevabını aldığında sen tam ver aklın başına gelsin başka türlü almazsınız kimlikleri gibi bi şeyler söleyerek tam ücret alan minübüs şoförü;sana diyecek küfürsüz söz bilmiyorum.kendini benim yerime parayla döv lütfen.

--bir nesli saçma sapan tartışmalara sürükleyen,üzerlerinden rant sağlayan beyinleri boşaltan sistem;bir yerde hata ver lütfen..

--gitgide özenti olan insanlık,beckham-paris hilton olmak isteyen gençlik dilediğinizi olun tabi size her şey yakışır ama önce insan olun lütfen..adam olanda daha hoş durur beckham sakalı,paris hilton saçı:)

aklıma geldikçe ekleyeceğim ve gerçekten bu yazdıklarım beni sinir hastası yapmaya yeter.ben çok mu iyiyim hayır değilim ama sadece kötüyüm aşağılık olmak başka bişi.sıradanım basitim ama gerçeğim.

OKAN AĞ

Etiketler:
Beğeniler: 1
Favoriler: 0
İzlenmeler: 901
favori
like
share
pozan Tarih: 12.10.2008 22:39
Importal kardeş yüreğine sağlık yazdıklarının virgülüne noktasına kadar hepsine katılıyorum. yaşını bilmiyorum ben 57 yaşındayım türkçemizi katledenlerle gençlerimizi aşılayanlara karşı çok mücadele ettim halada ediyorum ancak eğitim sadece okulda değil, ailede başlar çevrede gelişir okulda doruğa ulaşır. seni tekrar kutlar alnından öperim.
Ne olur mücadeleden yılma aynı çizgide devam et. Sevgiyle kal
by_KaRizMa Tarih: 19.03.2008 18:04
paylasimin icin saol
MuS@LL@t Tarih: 18.03.2008 21:04
tşkler paylaşım için
MiSS-FENER Tarih: 11.03.2008 00:07
1.cisi Size Küfrediyorsunuz Demedim
Olayı Saptırmayın O Kısmı Editledim Dedim

2. Herkesin Düşüncelerine Fikirlerien Saygılıyım İstediginiz Kadar Düşüncelerinizi Savunabilirsiniz

3. Yazınız Kurallara Aykırı Olsaydı Zaten Kaldırılırdı Sadece Editlencek Olan Kısım Vardı Okadar

Ben Görevimi Yapıyorum Tekrar Söyluyorum Size Hakaret Edicek Bişey Yapmadım Küfrediyorsunuzda Demedim...
ImmortaL-13 Tarih: 10.03.2008 23:29
evet bugün gelen mesaja göre miss-fener nikli moderatör ne demek istediğimi ve ne yazdığımı anladığı halde o kısmını silmiş.kurallara aykırı olsaymış tamamen kaldırırmış..madem kurallara aykırı değil nasıl silebiliyosunuz?benim fikirlerime kim böyle sebepsiz yere sansür uyguluyor?hangi çağdasınız?amacınız ne?silin üyeliğimi madem işinize gelmiyor yazdıklarım. bütün meseleniz bu iki harf a ve q ne kadar dokundu bu harfler ya.sanki ben hayvanım konuşmayı yazmayı bilmiyorumda üstünden geçip editliyorsunuz.
silin tüm yazılarımı ve üyeliğimi.kimseye hakaret etmeden küfretmeden bile yazsam sizin moderatörünüzün insafına kaldım silin yazılarımın tamamını bir tane yazım kalmasın burda üyeliğimide silin utandım kendimden bu tarz şeylerle uğraştığım için.ne işim var dedim burda.silin gitsin herşeyimi sizi çok kutsal düşüncelerinizle başbaşa bırakıyorum miss fener
ImmortaL-13 Tarih: 09.03.2008 23:58
yazımda küfürlü kelime kullanmışım engellenmiş...iki tane harfi yanyana getirip küfür ettiğini sanan insanlara öyle küfür olmaz yapmayın diyordum halbuki.keşke editlemeden önce harflere duyarlı makinalar olmak yerine okuyup anlasaydınız sayın moderatör.hatalarımı yanlışlarımı elbette söleyip düzeltebilirsiniz işiniz de bu ama ne yaptığımı bile anlamadan yaptığım şeyi yargılamak beni sadece güldürdü.yazımı üyeliğimi herşeyi silebilirsiniz sorun değil yeter ki hatalı olayım
MiSS-FENER Tarih: 09.03.2008 20:57
Paylaşım İcin Teşekkürler
Asiyan Tarih: 08.03.2008 00:55
sıradanım basitim ama gerçeğim

çok güzel teşekkürler
ImmortaL-13 Tarih: 07.03.2008 22:53
elbet birisi sen napıyosun dangalak diyecektir ama o siz olmadığınız için teşekkürler