Cavcav, Kulüpler Birliği başkanlığı için oyunu Aziz Yıldırım'dan yana kullanacağını açıkladı.

2005'in Aralık ayında Fenerbahçe'yi bölücü örgüte benzeten İlhan Cavcav, Kulüpler Birliği başkanlığı için oyunu Aziz Yıldırım'dan yana kullanacağını açıkladı.

Değişti mi, Dönüştü mü?
Bazıları değişmez dönüşür belki ama, bazıları sadece değişiyor! Gariptir, ama yaşamın bir cilvesi olsa gerek bu durum. Gençlerbirliği Başkanı İlhan Cavcav’ın, Beşiktaş maçından önce yaptığı açıklamadan yola çıkarak böyle bir benzetme yapma gereği gördük. Tarih, 2005’in Aralık ayı... Cavcav, Fenerbahçe Kulübü’nün bölücü terör örgütüne benzetmeye varana kadar götürmüştü işi... Özellikle de, Sarı-Lacivertli Kulübün Başkanı Aziz Yıldırım’ın tutum ve davranışlarınaydı bu tepkisi!

Hayırlı Olsun Başkan
Ve aynı İlhan Cavcav, aradan henüz 2 yıl 3 ay gibi bir zaman geçmişken öyle bir açıklama yaptı ki, gerçekten ilginç. Galatasaray Kulübü’nde başkanlık yarışına girmeyeceğini açıkladıktan sonra Kulüpler Birliği Başkanlığı’na da veda eden Özhan Canaydın’ın yerine Aziz Yıldırım ile Yıldırım Demirören’in isimlerini geçtiğini belirten Türk futbolun duayeni, “Şu anda Kulüpler Birliği Başkanlığı için iki başkanın ismi geçiyor. Ama benim oyum Aziz Yıldırım’a” dedi. Ne denir ki, hayırlısı!

Etiketler:
Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 502
favori
like
share