Collezione 2008 ilkbahar yaz sezonu için beş kategoriden oluşan farklı bir koleksiyon hazırladı. El dino, Weekendo, Turko loko, Fiero loko ve Mito ile farklı beğenilere sahip tüm müşterilerimiz aradığını rahatça bulabilecek. El Dino; İş yaşamında kullanılabilecek şık tasarımlarıyla 27 yaş ve üstü için ideal bir seçim. Moda akımlarından orta derece etkilenen, modayı daha çok ayrıntılarda takip etmeyi sevenler için el dino tasarımları gerçek bir çözüm. Gündüz iş yerinde kumaş pantolon gömlek, etek, kravat ürünlerini temel ürün grupları ve aksesuarlarla birleştirenler, hem şık hem de resmi bir giyim tarzı yaratabilecek. Weekendo; ‘Haftasonu’ anlamına gelen weekendo, rahat ve uzun süre modası geçmeyen kıyafetler giymeyi tercih edenler için hazırlandı. Hem iş dünyasında hem hafta sonları günlük hayatta rahatça kullanılabilen ürünlerden oluşuyor. Sinema, tiyatro, brunch ve alışveriş gibi aktiviteler çok uygun olan weekendo tasarımları; gabardin pantolonlar, ekose gömlekler, süveter ve trikolardan oluşuyor.
Turko Loko; ‘Çılgın Türk’ anlamına gelen turko loko, 14-27 yaş grubunun tüm yaşam alanlarında tercih ettiği rahat ve bol kesim kıyafetlerden oluşuyor. Modayı yakından takip eden gençler için hazırlanan koleksiyon, yıkamalı ve hareketli olan örme, aksesuar ve denim gruplarından oluşuyor.

Fiore Loko; Genç bayanların cıvıl cıvıl kıyafetlerinden oluşan bu koleksiyon rengârenk seçenekleriyle modanın nabzını tutacak. Fiore Loko, 14 yaş ve üzeri enerjik kızların gözdesi olacak.

Mito; yaşamın her anında ihtiyaç duyulan t-shirt, çorap, iç çamaşırı gibi ürünlerden oluşuyor. 2’li 3’lü paketlerle satılabilecek olan mito ürünleri uygun fiyat seçeneklerine sahip.

2008 yılında hem hesaplı hem verimli bir alışveriş için Collezione ’yi tercih edin. Sizin ve tüm sevdiklerinizin rahatça giyebileceği, çok çeşitli bu yeni koleksiyonu yakından takip edin!

Beğeniler: 1
Favoriler: 1
İzlenmeler: 1570
favori
like
share
Sindy Tarih: 10.03.2008 09:03
bende ikinci resimdeki siyah tshirt u cok begendim
tesekkurler SU-PERISI
kuber Tarih: 10.03.2008 07:12
paylaşım için teşekkürler su-perisi
Nerqish Tarih: 08.03.2008 17:52
[COLOR="SlateGray"]en sondaki takim cok hos emegine saglik SU_PERISI