BAŞBAKAN GELİYOR

Başbakan Erdoğan 16 Mart Pazar günü Şanlıurfa'ya geliyor. Ak Parti il Teşkilatı tüm hazırlıklarını tamamladı.Milletvekili İzol' Başbakanımız Şanlıurfa için yatırım müjdesi verecektir' dedi

Ak Parti Genel Başkanı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan , Şanlıurfa il Kadın kollarının 2. olagan kongresine katılmak için 16 Mart pazar günü Şanlıurfa'ya geleceği kesinlik kazandı.

Başbakan Erdoğan'ın beraberinde çok sayıda Bakan ve Partinin üst düzey yöneticileri ile birlikte Şanlıurfa'ya çıkarma yapacağını belirten Şanlıurfa Ak Parti Milletvekili Zülfikar İzol' sayın Başbakan'nımızı en iyi şekilde ağırlamak ev sahipliğini yapacağız, Başbakanımızın GAP'a verdiği önemi biliyoruz ,burada da değinecek ve yatırımların müjdesinide verecektir' dedi. Pazar günü yapılacak olan kongre öncesi yoğun bir şekilde çalışan Ak Parti teşkilatı ise tüm hazırlıklarını tamamlamak üzere. İl Balkanı Mehmet Ekinci tüm 'Şanlıurfa halkını Kongremize bekliyoruz' dedi.

Öte Yandan saat 11.00 Kapalı spor salonunda yapılacak olan kongre öncesi Başbakan ve beraberinde ki Bakanların Şanlıurfa Valisi Yusuf Yavaşcan'dan ilin brifingi alacakları kesinlik kazandı.

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 473
favori
like
share