Boyut : 1.05 Mb
Kullanım İzni : Ücretsiz (Freeware)
Dil : Türkçe
İşletim Sistemi : Windows XP/Vista


Üreticiden: Tarayıcı eklentileri, Mozilla Firefox ve Opera web tarayıcılarında en iyi çoklu ortam deneyimini sağlamak için tasarlanmıştır.

Windows Media Player ile dinlenebilen radyo yayınlarını dinlemek, canlı televizyon yayını seyretmek, film ve ses dosyalarını oynatmak, Java programlarını çalıştırmak, PDF dosyalarını okumak, üç boyutlu çoklu ortam oyunları oynamak gibi tüm işlemleri gerçekleştirmek için gerekli programlar ve tarayıcı eklentileri bu pakette toplandı.

Uygulama ücretsiz olarak dağıtılmaktadır. Uygulama ile ilgili karşıdan yükleyeceğiniz eklentiler için farklı lisans koşulları olabilir. Bunun için üreticinin web sitesini kontrol edin.

Paket içeriği:
# Adobe Flash Player: Web'in en gerekli ve en çok kullanılan eklentisi animasyonlar, oyunlar, videolara hatta tamemen Flash ile tasarlamış sitelere rastlayabilirsiniz.

# Adobe ShockWave Player: 3B ve çoklu oyunculu oyunlar, etkileşimli içerikleri çalıştırmanızı sağlar. Adobe Flash Player ile bir bütün oluşturur.

# Adobe Reader: PDF uzantılı belgeleri görüntülemenizi sağlar. Internette PDF olarak dağıtılan bir çok bilgi bulabilirsiniz.

# Windows Media Player Plug-in: Bu eklenti sayesinde Windows Media Player ile sunulan web radyo ve televizyon yayınlarını takip edebilirsiniz. WMA, WMV, MPG, AVI, MP3 gibi dosya türleri desteklenir.

# QuickTime Player: Temel dosya türleri dışında, MOV, AMV, 3GPP, H264 gibi dosya türü ve codeclerini destekler.

# RealPlayer: Temel dosya türleri dışında RM, OGG gibi dosya türlerini de destekler.

# Java: Java ile yazılmış web programlarını çalıştırmanızı sağlar. Genelde karmaşık işler yaptırabileceğiniz sayfalar Java ile yazılır. Bu tür sayfaları bir program gibi kullanabilirsiniz. Java internette sohbet odalarından resim işlemeye kadar farklı alanlarda kullanılır.

NOT: Yukarıdaki yazılımları yükleme sihirbazıyla Internet'ten indirir ve ardından uygulamayı başlatarak yükleyebilirsiniz. Geniş bant Internet bağlantınızın olması tavsiye edilir.


DOWNLOAD

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 373
favori
like
share