Futbolda haftanın programı
14 Mart 2008 / 14:50
Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre, profesyonel liglerde haftanın maçlarının programı şöyle:

Futbolda Turkcell Süper Lig ve Bank Asya 1. Lig'e 26. hafta karşılaşmalarıyla devam edilirken, TFF 2. Lig, TFF 3. Lig'de haftanın maçları yapılacak. Haftanın maçlarının programı şöyle:

Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre, profesyonel liglerde haftanın maçlarının programı şöyle:

TURKCELL SÜPER LİG

Bugün:
20.00 Vestel Manisaspor-Sivasspor (Manisa 19 Mayıs)
Yarın:
13.30 Kayserispor-Gençlerbirliği (Kayseri Büyükşehir Belediyesi Atatürk)
13.30 Bursaspor-Çaykur Rizespor (Bursa Atatürk)
19.00 Ankaraspor-Galatasaray (Yenikent ASAŞ)
16 Mart Pazar:
13.30 Ankaragücü-Gençlerbirliği OFTAŞ Spor (Ankara 19 Mayıs)
13.30 Denizlispor-Gaziantepspor (Denizli Atatürk)
13.30 Kasımpaşa-İstanbul Büyükşehir Belediyespor (Recep Tayyip Erdoğan)
15.00 Konyaspor-Fenerbahçe (Konya Büyükşehir Belediyesi Atatürk)
19.00 Beşiktaş-Trabzonspor (BJK İnönü)

BANK ASYA 1. LİG

Yarın:
13.00 Mardinspor-İstanbulspor (Mardin 21 Kasım)
13.00 Elazığspor-Kayseri Erciyesspor (Elazığ Atatürk)
16 Mart Pazar:
13.00 Giresunspor-Antalyaspor (Giresun Atatürk)
13.00 Karşıyaka-Orduspor (İzmir Atatürk)
13.00 Gaziantep Büyükşehir Belediyespor-Samsunspor (GASKİ Spor Tesisleri)
13.00 Malatyaspor-Diyarbakırspor (Malatya İnönü)
13.00 Kartalspor-Altay (Kartal)
13.00 Boluspor-Kocaelispor (Bolu Atatürk)
17 Mart Pazartesi:
19.00 Eskişehirspor-Sakaryaspor (Eskişehir Atatürk)

TFF 2. LİG YÜKSELME GRUBU

16 Mart Pazar:
13.30 Pendikspor-Adanaspor (Pendik)
13.30 Dardanelspor-Etimesgut Şekerspor (Çanakkale 18 Mart)
13.30 Adana Demirspor-Mersin İdmanyurdu (Adana 5 Ocak)
13.30 Erzurumspor-Kardemir Karabükspor (Erzurum Cemal Gürsel)
13.30 Tarsus İdmanyurdu-Gaziosmanpaşaspor (Burhanettin Kocamaz)

TFF 2. LİG KLASMAN GRUBU

3. Klasman Grubu
----------------
16 Mart Pazar:
13.30 BUGSAŞ Spor-Alibeyköyspor (Sincan İlçe)
13.30 İstanbul Maltepespor-Yeni Kırşehirspor (Maltepe)
13.30 Tepecik Belediyespor-Kırıkkalespor (Tepecik-Seyircisiz)
13.30 Küçükköyspor-Türk Telekom (Küçükköy)

4. Klasman Grubu
----------------
16 Mart Pazar:
13.30 Araklıspor-Akçaabat Sebatspor (Araklı İlçe)
13.30 Erzincanspor-Pazarspor (Erzincan 13 Şubat)
13.30 Yimpaş Yozgatspor-Çankırı Belediyespor (Yozgat Şehir)
13.30 Değirmenderespor-Arsinspor (Yavuz Selim)

5. Klasman Grubu
----------------
Yarın:
13.30 GASKİ Spor-Şanlıurfaspor (GASKİ Spor Tesisleri)
16 Mart Pazar:
13.30 Şanlıurfa Belediyespor-Kahramanmaraşspor (Şanlıurfa 11 Nisan)
13.30 Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi DİSKİ Spor-Adıyamanspor (Seyrantepe DİSKİ)
13.30 Hatayspor-İskenderun Demirçelikspor (Hatay Atatürk)

TFF 3. LİG

1. Grup
-------
16 Mart Pazar:
13.30 Antakyaspor-Malatya Belediyespor (İskenderun 5 Temmuz)
13.30 Kilis Belediyespor-Mezitlispor (Kilis Şehir)
13.30 Karsspor-Nusaybin Demirspor (Kars Şehir)
13.30 Cizrespor-Bingöl Belediyespor (Cizre İlçe)
13.30 Belediye Vanspor-Batman Belediyespor (Van Atatürk)
13.30 Siirtspor-Şırnakspor (Siirt Atatürk)
13.30 Aksarayspor-Ceyhanspor (Aksaray Atatürk)
13.30 Batman Petrolspor-Diyarbakır Kayapınar Belediyespor (Batman 16 Mayıs-Seyircisiz)

2. Grup
-------
16 Mart Pazar:
13.30 Bağlum Belediyespor-Gümüşhanespor (Bağlum Belediyesi)
13.30 Artvin Hopaspor-Kastamonuspor (Hopa İlçe)
13.30 Tarım Kredispor-Tokatspor (Cebeci İnönü)
13.30 Bafra Belediyespor-Bulancakspor (Bafra İlçe)
13.30 Ünyespor-Ofspor (Ünye İlçe)
13.30 Demirçelik Divriğispor-Gazi Belediyespor (Divhan Atatürk)
13.30 Keçiörengücü-Ankara Demirspor (Keçiören Aktepe)
13.30 Sürmenespor-Çorumspor (Sürmene İlçe)

3. Grup
-------
16 Mart Pazar:
13.30 OYAK Renault-Yeni Ereğlispor (Veledrom İç Saha)
13.30 Konya Şekerspor-Nilüfer Belediyespor (Recep Konuk Tesisleri)
13.30 Yeni Burdur Gençlikspor-Denizli Belediyespor (Burdur Gazi Atatürk)
13.30 Muğlaspor-Torbalıspor (Muğla Atatürk)

4. Grup
-------
16 Mart Pazar:
13.30 Bilecikspor-Yıldırım Bosnaspor (Edebali)
13.30 Yalovaspor-Zonguldakspor (Yalova Atatürk)
13.30 Bursa Merinosspor-Mustafakemalpaşaspor (Bursa Merinos)
13.30 Anadolu Üsküdar 1908-Lüleburgazspor (Vefa)
13.30 Körfez Belediyespor-Orhangazi Gençlerbirliği (Alparslan Türkeş)
13.30 Beykoz 1908-Beylerbeyi (Beykoz)
13.30 Darıca Gençlerbirliği-Gölcükspor (Darıca İlçe)
13.30 Orhangazispor-Küçükçekmecespor (Orhangazi İlçe)

Kaynak:

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 357
favori
like
share