Hüseyin'e dost eli
Önceki gece evinde aniden rahatsızlanan Galatasaray'ın tecrübeli basketbolcusu Hüseyin Beşok'u hastaneye, sahalarda ezeli rakibi olan komşusu Fenerbahçeli Ömer Onan götürdü..

Bu akşam Fenerbahçe Ülker'le ligde zorlu bir maçta karşılaşacak olan Galatasaray Cafe Crown'da Hüseyin Beşok şoku yaşandı. Önceki gece evinde aniden rahatsızlanan Hüseyin apandisitinden ameliyat oldu. Tecrübeli basketbolcunun yardımına ise komşusu olan Fenerbahçeli Ömer Onan yetişti. Sahalarda iki ezeli rakip olan Ömer ile Hüseyin gerçek hayatta ise gerçek bir dost. Hüseyin'in eşinin araması üzerine hemen arkadaşının evine koşan Ömer, Beşok'u hastaneye kaldırdı. Yapılan kontroller sonrası apandisitinden problem yaşadığı anlaşılan Hüseyin ameliyat edildi.

ÖMÜR BOYU UNUTAMAM
Şu an durumunun çok iyi olduğunu söyleyen Hüseyin, rahatsızlığıyla ilgili olarak "Zor günümde rakip Fenerbahçe Ülker Basketbol Takımı oyuncularından Ömer Onan'ın yardımıma yetişmesi beni son derece mutlu etti. Biz sahada ezeli rakip olabiliriz ama aynı zamanda da ebedi dostuz. Ömer Onan'ın bana yaptığı bu yardımı ömür boyu unutmayacağım. Ona ne kadar teşükkür etsem azdır" şeklinde konuştu. Fenerbahçeli Ömer Onan ise, Hüseyin'in durumunun iyi olmasına çok sevindiğini belirterek, "Normal hayatta zaten zamanımın büyük bir bölümünü Hüseyin'le geçiriyorum. Eşi beni arayınca hemen evlerine gittim. Durumu gerçekten çok kötüydü. Sağlığına yeniden kavuşması beni çok mutlu etti" ifadesini kullandı.

GÖZLEM ALTINDA
Galatasaray Spor Kulübü de internet sitesinden geçmiş olsun dileklerinde bulunduğu tecrübeli oyuncunun hâlâ hastanede gözlem altında tutulduğunu ve bugün forma giyemeyeceğini bildirildi.

Etiketler:
Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 445
favori
like
share