Sürüm : 1.0
Boyut : 2.1 Mb
Kullanım İzni : Ücretsiz (Freeware)
Dil : Ingilizce
İşletim Sistemi : Windows (Tümü)


Comix Zone, çizgi roman dergisindeki bir karakterin macerasını bire bir yaşayarak oynanan, alışık olmadığınız ve çok ilginç türde hazırlanmış bir platform oyunu.

Çizgi roman tarzında hazırlanan dergideki senaryo karelerinin içinde dolaşarak kötü adamları yok etmeye çalışıyorsunuz. Etrafta bulunan nesneleri kullanabilir, ayrıca canlandırdığınız karakterinize ekstra güç ve özellikler getirebilirsiniz. İşin en ilginç tarafı ise oyun esnasında bir el tarafından(öyle zannediyorum ki bu işin ressamı) olay anlık olarak çiziliyor ve siz bunu görebiliyorsunuz. Yani atladığınız romanın karesinde ortada herhangi bir çevre veya düşman yokken bir anda karşınıza çıkıveriyor.

Comix Zone, bu türde şimdiye kadar yapılmamış olanı kurguyu başarıyor. Size olaylar arasında seçim ve geçiş hakkı tanıyor. Oynadıkça çok zevk alacağınız ve sürekli olarak ileride karşıma neler çıkacak diye merak edeceğiniz oldukça zevkli bir oyun olduğunu söyleyebilirim. Bu oyunu bilgisayarınıza yükleyip oynamaya başladığınızda bana hak vereceğinizi umuyor ve şimdiden iyi oyunlar, bol eğlenceler diliyorum...


DOWNLOAD

Etiketler:
Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 548
favori
like
share
Ajan007 Tarih: 28.09.2008 11:24
Paylaşım İçin Teşekkürler
siermecan Tarih: 14.09.2008 14:00
saol
frux Tarih: 09.09.2008 22:46
teşekkürler