Mitsubishi Motors'un, geliştirdiği gelişmiş teknik özellikleri ve donanımıyla dikkat çeken yeni Outlander, 2.0 dizel ve 6 ileri MT versiyonuyla Türkiye pazarında satışa sunuldu.
31 Mart 2008 20:55
Yazı boyutunu büyütmek için
Sabancı Holding'e bağlı Adana'da kurulu Temsa'dan verilen bilgiye göre, toplam otomotiv pazarındaki payı her yıl artan ve SUV segmentinde boy gösteren Yeni Outlander, 4x4 özellikleri ve yol tutuşu ile sürücülerin beğenisine sunuldu. yeni Outlander, 'AWC' sistemi (dört tekerden çekiş kontrol) teknolojisi ile orta konsoldaki düğmeyi çevirerek 2 çeker, 4 çeker ve kilitli 4 çeker modları
ile güvenli sürüş sağlıyor. Bu sistem ASTC (aktif denge ve çekiş kontrol) sistemi ile birleşerek denge ve yol tutuşu sağlıyor. Ayrıca, ABS ve EBD sistemleri, RISE-güçlendirilmiş gövde sistemi ve ön-yan-perde hava yastıkları ile güvenliği maksimize edilmiş. Aracın standart donanım paketi içinde anahtarsız giriş ve çalıştırma sistemi, deri döşeme ve ısıtmalı ön koltuklar, 650 W gücünde-9 hoparlörlü 'Rockford Fosgate' müzik sistemi, direksiyondan kumanda edilebilen Cruise Coltrol ve Bluetooth hands-free telefon kiti bulunuyor.


Zaman

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 589
favori
like
share
eskitoprak Tarih: 01.04.2008 07:52
burasi uygun