Kurtul da qözlerimden qideyim..
ßırakayım her şeyi bir başına..Kalsınlar yapayalnız sokaklarda, bensiz rüyalarda!
Celiskiler icinde kaybolmak neymis anlasınlar bu diyarlarda !
Kurtul qözlerimden de qideyim..
Yarınsız ufuklara ..

Şimdi; sol elimde dünya, saq elimde yalnızlık yer tutar sebepsiz sorularda bana. Her yiqidin harcı deqildir yalnız kalmak. Herkes başa cıkamaz! Hatalı bir söze bakar her şey onlar icin. ßasit,ucuz iki kelime ..
ßu şehir aqır qelmeye başladı bana! Taşıyamıyorum yükünü, anlasana! Deniz,kumsal,qemiler el sallar yarınlara.. Tek basıma elimde bira!deliler qibi koşuştururum ordan orayaaa…

Uzun zaman sonra qörmek nasip oldu seni doyasıya. Ruhum firari daqılımlarda..
Aradım da,bulamadım istediqimi!
Koştum da,yoruldum. ßir aqırlık çöktü ayaklarıma.
ßedenim uykuda..Gözlerim acık! Rüyalarda bir ‘sen’ .Cıkarken merdivenlerden; bir anda takıldı ayaqım da ancak ozaman uyanabildim bu yalan rüyaların şehvetinden !
Düştüm…
Ayaqımdaki kan(!) lekesi deqildi canımı acıtan..€limdeki sıyrıklar deqildi anla anlaa! Tahmin edemediqin ve edemeyeceqin! Yüreqimdi acıtan.Yüreqimdi beni daqlayan ..

Kimler qeldii kimler qecti diyeceksin hayatımdan! Haklı olabilirsin ama unuttuqun bir şey vaaarr!! ßenim hayatımda da, ilk deqilsin ve son olmayacak yalan sevdan ..!

Hala, bunca laftan sonra; karşımda dikiliyorsun hayret etmiyo deqilim aslında. Ne yüzsüz bi kalbin varmış anladım qec de olsa !
Zaman zaman dedin ya! Geldik işte yolun sonuna..
Sen “hosqeldin” demeye devam et; benden sana koca bir “elveda” ..

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 419
favori
like
share
BaL Böcüğü Tarih: 02.04.2008 20:19
git gideceksen bekLeme
farkLi degiLsin sende

t$kLer Lilyum..
rahat insan Tarih: 02.04.2008 17:28
dur bakalım bana sormadan nereye gidiyosun::::::::daha çok çalışma yapman lazım gitmek için.yüreğine sağlık.yine süper bir çalışma.
lilyum Tarih: 02.04.2008 15:30
[QUOTE=rasitkurban;2545255]COK GÜZEL BİR VEDA YAZISI UMARIM VEDA ETMEMİŞSİNDİR AYRILIKLARA ÜZÜLÜRÜM..

ne kadar uzucu, ne kadar zor olsa da, bazen elveda demek zorunda kalabiliyor insan.elveda dedigimizde biliriz ki o an, yasadigimiz acilarin en cetrefillisi,en gercegi ve en zoruyla bas etmek zorunda kalacagiz.bunlari yasayacagimizi bilsek de soyleriz o sozu.duyanin icine bir ates duser, soyleyenin yuregi kanar, ama yine de soyleriz.ayrilislarin, kopuslarin boynu bukuk sesi olur elveda...elde olmayan bir vedadir cogu zaman.nelere veda ettigini bildigin halde, el olmaktir biraktiklarina.:79:
rasitkurban Tarih: 02.04.2008 15:10
COK GÜZEL BİR VEDA YAZISI UMARIM VEDA ETMEMİŞSİNDİR AYRILIKLARA ÜZÜLÜRÜM..