Trabzon'da renkli görüntüler
02 Nisan 2008 / 12:30
Yükseköğretim Kurumları Karadeniz 7. Tanıtım Günleri renkli görüntülerle başladı.

Sokrates Eğitim Danışmanlığı tarafından organize edilen Yüksek Öğretim Kurumları Karadeniz 7. Tanıtım Günleri'nin açılışı dün Hüseyin Kazaz Kültür Merkezi'nde yapıldı. Yrd. Doç. Dr. Engin Erşen'in öğrencileri dansları ile büyük beğeni topladı.Doğu Akdeniz Üniversitesi - Girne Amerikan Üniversitesi – İstanbul Aydın Üniversitesi – İstanbul Bilgi Üniversitesi – İzmir Ekonomi Üniversitesi ve Okan Üniversitelerinin katıldığı Yüksek Öğretim Kurumları Karadeniz 7. Tanıtım Günleri Trabzon Türkiye etkinlikleri açılışında konuşan Sokrates Eğitim Danışmanlıktan Ferda Kudunoğlu, böyle bir etkinliğin Trabzon'da yapılmasının büyük önem taşıdığını söyledi.
Kudunoğlu Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanvekili Kenan Bıyık ise etkinliğin üniversiteye hazırlanan gençler için bir rehber niteliği taşıdığını söyledi. Bıyık, üniversiteye hazırlanan bütün gençlerin bu etkinliğe katılarak faydalanması gerektiğine işaret ederek, öğrencilere başarılar diledi.

Açılışın ardından davetliler öğrencilerle birlikte organizasyona katılan üniversitelerin stantlarını birlikte gezdi. Daha sonra Karadeniz Teknik Üniversitesi Beden Eğitimi Bölümü Öğretim Üyesi Yrd. Doç.Dr. Engin Erşen'in hocalığında hazırlanan dans grubu davetlilere bir gösteri sundu.
Etkinlikler üniversitelerin kendilerini tanıtım amacıyla hazırladıkları sunumlarla devam etti. Etkinliklerin yarınkı bölümünde 'Dünden Bugüne Kıbrıs Fotoğraf Sergisi'nin açılışı ve stand ziyaretleri yer alacak.

Nurgül Günaydın Kurum


Kaynak:

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 519
favori
like
share