Ben 3 tane dag biliyorum *biri sana olan sevgımı belırten dag *biri sana olan özlemımı sımgeleyen dag *biride benı unutursan senı tepesınden atacagım dag :-)

maksadın öldürmekse öldürde kurtulayım yaslayıp dizine yalvartmaksa amacın söle ben ne yapayım ellerimden gelmiyorki seni söküp atayım

gıttın vefasız bıttımı sanıyorsun kımın yuregınden kımı kovuyorsun

öle bır mıllet olmuşuzkı bır kaleme bıle tukenmez dıyoruz ya bu dunyada tukenmeyen ne varkıı

unutsun benı dıye haber gondermışsın bı duşun bakalım . unutulmaya degermesın

'Eğer bir gün ağLaman gerekirse başını dik tut ki:GözyaşLarın seni ağLatan kişi kadar aLçaLmasın

hani sevenlerim nerde sevdiklerim

sevgi en güzel duygudur yaşamakdan cok güzeldir

Gençliğe güvenip erkan derken belki elveda bile diyemezsin giderken...

annem doktor ol dedi babam pois ol dedi öğretmenim ise avukat ol dedi ben ise AŞIK oldum

istikbal göklerdedir;çünkü göklerini koruyamayan uluslar yarından asla emin olamazlar!...

Bilirmisin; Geceler ne kadar uzun gelir bekleyenlere Hele o beklenenler vazgeçilmezlerdense

birgün yağmura yakalanırsan benden kaçtığın gibi yağmurdanda kaç.çünkü bulutların arkasında kaybolan aşkı için ağlayan benim...

hayatta iki şeyim vardı biri sen,biri sigaram.Aranızdaki tek fark ne biliyormusun ben sigaramı sen beni yaktın!!!!!

sevdiklerinize sıkı sarılın ve asla gitmelerine izin vermeyin, çünkü ne giden geri dönebilir bir daha, ne de geride kalan gideni döndürebilir; şimdi sevdiklerinize sıkı sarılın ve keşkeli cümleler kurmak zorunda kalmayın

Ne etrafımızı kıracak kadar sert, ne de karşınızdakilere cesaret verecek kadar yumuşak olunuz

kül olmus ates yanarmı buz tutmus su akarmı bu gözler seni sevdi baskasına bakarmı

güzel düşünen güzel görür güzel gören hayatından zevk alır

Ben seni dün sevmedim çünkü dün geride kaldı,ben senibugünde sevmeyeceğim çünkü bu günde bitecek;ben seni yarın seveceğim çünkü yarınlar hiç bitmeyecek!!!

dost kara günde belli olur

giden gitmiştir. gittiği yerde bitmiştir, ben gideni değil giden beni kaybetmiştir

Duygular vardır anlatılmayan sevgiler vardır kelimelere sığmayan bakışlar vardır insanı ağlatan insanlar vardır ki asla unutulmayan,işte sende onlardansın!!!

Hayat yokuşunu tırmanırken, karşılaştığınız insanlara iyi davranın çünkü inişte yine onlarla karşılaşacaksınız!!!

Seni unutmayı düşündüm bu gece. Bir sigaranın üstüne adını yazdim. Sigara bittiğinde unutacaktım seni. Duman duman atacaktım,seni içimden. Rüzgar savuracaktı, kullerini fakat...Seni unutmayı düşünürken. Nerden bilebilirdim ki. Seni her nefeste içime çektiğimi!

Sevmeden sevilmeden bu hayat yasanmazki,kalplerdeki heyecan sebepsiz baslamazki, sen olmassa,yanimda avutamam kendimi,dört kitaba dil olsam anlatamam derdimi...

Rüzgarın Kemanını Çaldığı Ve Damlaların Pencereye Vurduğu Soğuk Bir Gecede, Yatağına Uzanıp Hayalini Kurduğun Tüm Güzellikler Senin Olsun Sevgilim..

Ben sensiz geçen günlerime yanarken, belki sen bensizliğe sevineceksin.. Ama şunu unutmaki birtanem; birgün sen de SEVECEKSİN.

Sevgide fedakarlık yolunu bulamayanları asla gönül kapınızdan içeri sokmayın.

Bir sıcak yüz aradım şu tenha sokaklarda sanki herkes yabancı herkes darılmış bana.ne derdimi soran var ne tanıdık bir çehre.ne tarafa uzansam ellerim boş kalıyor,mutlu olan kimseler hüznümü arttırıyor.

Zamansız yağan yağmur bulutu gibi gelip oturacağım gözbebeklerine ağlayacaksın,bir burukluk duyacaksın vefasız yüreğinde beni unutmayacaksın,bir kabus gibi uykularını böleceğim gece yarısı,nasıl ben senı unutmadıysam sende beni unutamayacaksın.

Karanlıkta ışıksız kalırsan eğer beni düşün, O zaman ne karanlık korkutur seni ne de zalim soğuk üşütür. Sevginin sıcak elleri ellerindedir !!

Seni sevmek güzel şey, ümitli şey, dünyanın en güzel sesinden, en güzel şarkıyı dinlemek gibi birşey,ama artık ben şarkı dinlemek değil,şarkı söylemek istiyorum.

Seni Sevdiğimi Düşündükçe Ölmeyi Diliyorum Tanrıdan... Her Seferinde Kalbim Başka Bir İsyan Çıkarıyor... Elimde Olsa Kalbimi Yerinden Söker Ayaklarımla Çiğnerdim... Ama Elimde Değil Ne Seni Sevmemek Nede Kalbimi Söküp Çiğneye Bilmek... Yapabildiğim Tek Şey Seni Sevebilmek..

Beğeniler: 1
Favoriler: 0
İzlenmeler: 2637
favori
like
share
daredevil Tarih: 02.04.2008 19:52
teşekkür ederim
zeynap Tarih: 02.04.2008 17:05
Paylaşım için saol...