Karşınızdakinin doğru erkek olup olmadığını anlamak için bir erkekte ne aradığınızı bilmeniz gerekir.Yani beklentilerinizin, kendi duygu ve düşüncelerinizi bilmeniz gerekir.

Karşınızdaki erkekte hangi özellikleri aramanız gerektiğine doğru olarak karar vermeden önce durup düşünmeniz gerekir.Benim yaşamdan beklediklerim nelerdir, nasıl bir hayat arzuluyorum, nelerden mutlu oluyorum, geleceğimi nasıl kurmak istiyorum.Yani işe kendinizi tanımakla başlamanız gerekir. Bundan sonra, istediğiniz özelliklere uygun bir erkek aramanız gerekir.Karşılaştığınız bir erkeğin bu özellikleri taşıyıp taşımadığını incelemeniz gerekir.

Bir kimse içten davranıyorsa onu tanımanız ve beklentilerinizi karşılayıp karşılayamayacağını anlamanız kolaydır. Bu nedenle öncelikle karşınızdaki kimsenin içten davranıp davranmadığını, duygularını gizlemeden ifade edip etmediğini, sizi sevdiğini söylerken içten konuşup konuşmadığına dikkat etmeniz gerekir. Ne yazıkki bazı kimseler oldukları gibi davranmayarak karşılarındaki kimseleri yanıltabilirler. Bu yanılmayı en aza indirmek için karşınızdaki kişiyi iyi tanımanız gerekir.Bunun içinde acele etmemeniz gerekir.Acele etmezseniz karşınızdaki kişinin içten davranıp davranmadığını, göründüğü gibi olup olmadığını anlayabilirsiniz. Çünkü bir kimse içten davranmıyorsa bir müddet sonra onu tanımanızı sağlayacak bazı açıklar verecektir.Böylece sizde onun gerçek duygu ve düşüncelerini, davranışlarını anlayabilirsiniz.

Karşınızdaki kişinin doğru erkek olup olmadığını anlamanız için sizinde içten davranıp davranmadığınız önemlidir.Siz içten davranmadığınız zaman karşınızdaki kişide içten davranmayabilir.Yada karşınızdaki kişi içten davranır, ancak siz içten davranmazsanız sizin içten olmayan davranışlarınızı gerçek davranışlarınız olarak düşünüp bu halinizle sizi sevdiğini söyleyebilir.

Karşınızdaki kişinin doğru erkek olup olmadığını anlamak için acele etmeden onu tanımaya, içten davranıp davranmadığını anlamaya çalışmanız gerekir. Aynı şekilde sizinde içten davranmanız ve beklentilerinizin neler olduğunu nasıl bir erkek istediğinizi açıkca ifade etmeniz gerekir.Karşınızdaki erkeğin içten davrandığına ve bu haliyle onu beğendiğinize inanıyorsanız karşınızdaki erkek doğru erkek demektir.

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 689
favori
like
share
zeynap Tarih: 13.04.2008 17:03
Saol Sindy
SuRMeLi Tarih: 04.04.2008 14:21
[QUOTE=SU-PERISI;2550268]Bence para hiç önemli degil.Karekterli sözine güvenilir biri olursa o nasıl olsa ekmegini taştan çıkarır.

eSm[e]rim Tarih: 04.04.2008 14:10
Tskler Sindy
SU-PERISI Tarih: 04.04.2008 12:14
[QUOTE=davetsiz;2549992]ya şahsen parası varsa soyun yok
Bence para hiç önemli degil.Karekterli sözine güvenilir biri olursa o nasıl olsa ekmegini taştan çıkarır.
davetsiz Tarih: 04.04.2008 10:47
ya şahsen parası varsa soyun yok
SuRMeLi Tarih: 04.04.2008 09:43
:78: tesekkurler sekerim
Sylar Tarih: 04.04.2008 09:39
çok içten bir yazı olmuş..
bir insanı tanımak zordur..