duydum ki internette eş değiştirme siteleri varmış.araştırdım ve şoke oldum.bu siteye üye oluyorsunuz.cam teyidi yapılıyor.evli olduğunuzu kanıtlayınca siteye üye olmuş oluyorsunuz.bundan sonra site üyelerinden hoşlandıklarınıza mesaj atıp diyalog sağlıyorsunuz.ve daha sonrada buluşuyorsunuz.sizce bu yozlaşmanın temelinde ne var?sadece fantazi mi,heyecan arama mı,değişiklik mi,yoksa ahlaki çöküntü mü?

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 60328
favori
like
share
MAIN-BOARD Tarih: 24.07.2016 14:06
Tebrikler!
Paylaşımınız haftanın en popüler içerikleri arasında.
Ödüllü Paylaşımlar
ASUR Tarih: 11.09.2012 22:21
kısacasıııı,,,,,, islamdan uzak olan , islamdan bihaber gafil yaşayanların normal gördüğü sıradan birşey. İslamı bilseler bu olmazdı. aile olunca bu ahirette de devam edecek bağ olurdu. 3 ayda bir eş değiştirmek moda olmuş. Acıyorum sadece......
silviyadit Tarih: 05.09.2012 21:00
eğer eşler birbirlerini aldatıyorsa sonucunda şiddet oluyorsa yada şiddetli beraberlik oluyorsa bu durum yaşanmaz bir hal oluyor yada hiç bir şey olmamış gibi davranıyorlar ama bu oran çok düşük bence dediğiniz gibi alan memnun satan memnun olduktan sonra eş değiştirmek daha mantıklı bu durum da da hiç sorun yaşanmaz eşler arasında yaşansada bu oran çok düşük olur ama bu durum un gizlilik derecesi tabiki çok önemli nasıl sağlaniyor gizlilik
Terakkiperver Tarih: 22.12.2011 07:45
MİLLİTİMİZ PARAGÖZ OLUNCA EŞİNİ DE DEĞİŞTİRİR AŞINI DA..ONLAR İÇİN VARSA YOKSA PARADIR.ALLAH ISLAH ETSİN DİYORUZ.
fundafunda Tarih: 22.12.2011 00:42
söz biter bazen ne yazacağını bilemez ya insan, şimdi aynen öyleyim ne yazacağımı şaşırdım.......ALLAH'ım aklımızı koru.
mark74 Tarih: 22.12.2011 00:21
allah belalarını versin
dedeosman Tarih: 08.11.2011 08:10
Frederik Engels 1860 larda şöyle diyor: "Bir erkek elmayı ısırdığında, elmanın halen sağlam kaldığını zannediyor."
Napolyon, kimsesiz sokak çocuklarıın müthiş artışına gösterilen toplumsal tepki karşısında şu kararı alıyor:
"Çocuklar hangi anneden doğmuşsa, o kadının o andaki kocası kim olursa olsun, o çocuğun babasıdır"
Sultan II. Murat seferde öldüğünde, cesedi sefer alanlarında henüz çadırda iken, Fatih sultan Mehmet en yakın akrabalarının 151 tanesini hemen boğduruyor. Buna kundakdaki üvey kardeşi de dahil...
Ahlak adına ahkam kesmenin hiçbir etkisi ve değeri olmadı ve olmayacak. boşuna kendi-kendinizle savaşmayın.
Yeni bilim yasalarına yoğunlaşın(görelilik, kuantum mekaniği, kaos fiziği, moleküler biyoloji, biyokimya, genetik, protein dizilerinin çözümü vb.)
yeni bilim yasaları temelinde yükselen yeni bilimsel kültürü (ya da yeni uygarlığı) anlamaya-sahiplenmeye; bu pencereden "evreni-dünyayı-insan türünü ve birey olarak insanı" yeniden tasvir etmeye, kendi ufkunuzda devrim yaratmaya başlayın.
Birkaç on yıllık zaman ölçeği ile yapılanmış sınırlı zihinsel fonksiyonlarınızın demir parmaklıklarını kırın; askari jeolojik zaman ölçeğinde algılayabilecek 'yeni zihinsel yapılanmanıza' izin verin ve zihninizi özgürleştirin. Amin maalouf'un çığlığına kulak verin. Duymamış olabilirsiniz, Maalouf "Çivisi çıkmış dünya" denemesinin alt başlığında "uygarlıklarımız çökerken" diye çığlık atarken, insanlığın pusulasız bir gemide felakete doğru yol aldığını haykırıyor, bu sesi dinleyin ve anlamlandırmaya çalışın: Yeni bir paradigmaya olan ertelenemez ihtiyacın ne olduğuna yoğunlaşın.
Terakkiperver Tarih: 06.11.2011 19:22
Bu eş değiştirme siteleri açıkça fuhuşa teşvik ve (af edersiniz) pezevenkliğe yol açıyor. Bunları: BURAYA ŞİKAYET ETMEK İÇİN TIKLAYIN!.
06faruk Tarih: 05.11.2011 20:33
Bunlara fırsat veren sisteme yazıklar olsun....Devlet bunlara dur demeiyecekmi..Bugün eşini değiştiren yarın nelre yapmaz ki.......