Trabzon'u Kuveyt tanıyacak
08 Nisan 2008 / 11:01
Trabzon, Kuveyt'te 4-7 Mayıs tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan toplantılarla, yatırım yapmaları için Kuveytli iş adamlarına tanıtılacak.
Trabzon, Kuveyt'te 4-7 Mayıs tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan toplantılarla, yatırım yapmaları için Kuveytli iş adamlarına tanıtılacak.

Trabzon Valisi Nuri Okutan, AA muhabirine yaptığı açıklamada, İstanbul Ticaret Odası'nın daveti üzerine, Kuveyt'te düzenlenecek olan ''1. Türk Ürünleri'' etkinliklerine katılacaklarını söyledi.

Okutan, etkinliklerde Trabzon'u her yönüyle tanıtmayı amaçladıklarını belirterek, ''Trabzon'da hangi alanlarda yatırım yapılabilir noktasında bir dizi toplantılar düzenliyoruz. Bu toplantılar sonucunda ortaya çıkacak olan çalışmaları, Kuveyt'te iş adamları ile paylaşacağız'' dedi.

Toplantılarda Trabzon'un doğal güzellikleri ile alt yapı potansiyelini ortaya koyacaklarını vurgulayan Okutan, şunları söyledi:
''Bazı projelerimizi de beraberimizde götüreceğiz. Bu Trabzon için bir fırsat. Yabancı sermayenin, yöremizde özellikle turizm alanında yatırım yapabileceğini düşünüyorum. Trabzon, turizmiyle, doğasıyla dünyanın gündeminde yer alan bir şehir. Trabzon'u her yönüyle tanıtmaya çalışacağız. Yayla, doğa, macera ve sağlık turizm konularındaki projeleri ön plana çıkaracağız. Bu konularda yapılabilecek olan yatırım projeleri konusunda görüş alışverişinde bulunacağız.''Kaynak: A

trabzon spor resimleri, trabzon spor, trabzon resimleri, trabzon resim galerisi, trabzon resim, trabzon manzara resimleri, trabzon macka resimleri, trabzon eski resimleri, trabzon besikduzu resimleri, trabzon, trabzon akcaabat resimleri, tarihi trabzon resimleri, ibrahim yattara, hamsi, guzel trabzon resimleri, trabzon surmene resimleri, trabzon uzungol resimleri, trabzonspor, trabzonspor resim, uzungol, yattara, trabzon arsin resimleri, trabzon yomra resimleri

Beğeniler: 1
Favoriler: 0
İzlenmeler: 474
favori
like
share