Shock Car yarış severlerle
Formula 1’in Tek Resmi Lastik Tedarikçisi Bridgestone, geçtiğimiz yıl Formula 1™ tutkunlarından büyük ilgi gören Shock Car’ı bu yıl da yarış severlerle buluşturuyor. Formula 1™ yarış aracının birebir ölçekli modeli Shock Car, Nisan ve Mayıs aylarında İstanbul, Ankara ve İzmir’de alışveriş noktaları ve üniversitelerde sergilenecek.

Formula 1 tutkunları, pistlerde sadece izlemekle yetindikleri yarış araçlarının birebir ölçekli modeli Shock Car ile tanışacak. Shock Car, Formula 1 pistlerinin tek ismi Bridgestone Potenza lastikleri de dahil olmak üzere gerçek bir Formula 1 aracının tüm parçalarına sahip bulunuyor. Ziyaretçiler, Shock Car aktivitesinde bu parçalar hakkında ayrıntılı bilgi alabilecek ve bir yarış aracının performansına etki eden tüm unsurları öğrenecek.

Shock Car’ın sergileneceği noktalar şöyle: Kanyon Alışveriş Merkezi, İstanbul Park Vending Zone, Marmara Üniversitesi, Bilgi Üniversitesi (Santralİstanbul), Sabancı Üniversitesi, Bağdat Caddesi, Ankamall Alışveriş Merkezi (Ankara), Forum Alışveriş Merkezi (İzmir) ve çeşitli medya merkezleri

Formula 1 Türkiye Grand Prix’si 9 – 10 – 11 Mayıs tarihlerinde İstanbul Park’ta düzenlenecek. Shock Car, Formula 1 öncesinde, yarış tutkunlarını Formula 1 heyecanına bir adım daha yaklaştıracak.

Beğeniler: 1
Favoriler: 0
İzlenmeler: 455
favori
like
share
eskitoprak Tarih: 10.04.2008 10:54
haber icin tesekurler