SBK'da büyük sevinç
Basketbol 2. Lig Play-Off maçlarının ardından 1. Lig'e çıkması kesinleşen Samsun Basketbol Kulübü (SBK), sevincini Vali Hasan Basri Güzeloğlu ile paylaştı.

Samsun Basketbol Kulübü (SBK), 8 Nisan'daki son maçında İzmit Yahya Kaptanspor'u 90-74 mağlup ederek 1. Lig'e çıkmayı başardı. Büyük başarının ardından Kulüp başkanı Hüseyin Tayinci, 2. Başkan Ersin Yılmaz, Yönetim Kurulu Üyesi Hasan Taşkın, Antrenör Cantuğ Keskindemir, sporcular ile Gençlik ve Spor Müdürü Ömer Altunsoy, Vali Güzeloğlu'nu ziyaret etti. Kulüp Başkanı Hüseyin Keskinsoy, herkesin el ele verip fedakarlık yaptığını, hedefe ulaşmak için büyük çaba harcadığını ve söz verdikleri gibi 1. Lig'e çıkmayı başardıklarını söyledi.

Vali Hasan Basri Güzeloğlu ise, Samsun Basketbol Kulübü'nün 1. Lig'e çıkmasının mutluluğunu yaşadıklarını söyledi. Basketbolda takım oyununun çok önemli olduğunu ifade eden Vali Güzeloğlu, "Beden ve beyin işbirliğini, sonucu değiştirmenin ortak katkısını, imkansızı başarabilmeyi basketbolda görüyoruz. Sağlanan bu başarı basketbolu Samsun'da kökleştirecek, güçlendirecektir. Yeni nesilleri basketbol oynamaya yöneltecektir. Tüm ekibi ve yöneticilerini kutluyorum" dedi. Sporcular ve yöneticiler, Vali Güzeloğlu'na çiçek takdim ettikten sonra aldıkları ödülleri sundular. Vali Güzeloğlu basketbol takımı oyuncularına çeşitli hediyeler verdi.

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 511
favori
like
share