Kepez şansını sürdürmek istiyor
Kepez Belediyespor Genel Menajeri Engin Taşkıran, play-off şanslarını devam ettirmek için Türk Telekom maçını mutlaka kazanmak zorunda olduklarını söyledi.

Beko Basketbol Ligi'nin 28. haftasında Türk Telekom ile karşılaşacak olan Kepez Belediyespor, maça, günde çift antrenmanla hazırlanıyor. Kepez Belediyespor Genel Menajeri Engin Taşkıran, geçen hafta son saniye basketiyle TTNet Beykoz'a, 1 sayı farkla kaybettiklerini belirterek, Türk Telekom karşısına play-off şansını devam ettirebilmek için çıkacaklarını söyledi.

Türk Telekom'la çok zorlu bir maç oynayacaklarını ifade eden Taşkıran, ''Bu maçı kazanmak için elimizden geleni yapacağız. Maçı kazanabilmek için son saniyeye kadar mücadele edeceğiz, savaşacağız. İyi basketbol oynadığımız maçları şanssız bir şekilde kaybettik. Bu maçta şeytanın bacağını kırmak istiyoruz. Play-off şansızımızı devam ettirmek için Türk Telekom maçını mutlaka kazanmalıyız'' dedi.

Dilek Sabancı Spor Salonu'nda 12 Nisan Cumartesi günü saat 16.00'da oynayacakları Türk Telekom maçında, seyirci desteği isteyen Taşkıran, ''Bu zorlu maçta seyircimizin desteğine ihtiyacımız var. Solunu doldurarak, bizi desteklesinler. Onların desteği ile bu maçı kazanacağımıza inanıyorum'' diye konuştu.

Beğeniler: 1
Favoriler: 0
İzlenmeler: 419
favori
like
share