2008 kişi çıplak poz verecek !..

Futbol çıplak insanları da biraraya getirmeyi başarıyor !.. "Çılgın" fotoğraf sanatçısı Tunick bu sefer de Avrupa Şampiyonası için kolları sıvadı !..

2 aydan daha kısa bir süre içerisinde İsviçre ile Avusturya'nın ortaklığında başlayacak olan EURO 2008 için Avusturya'da finalin oynanacağı Ernst Happel Stadı'nda 2008 kişi bir araya gelerek soyunacak ve ünlü fotoğraf sanatçısı Spencer Tunick de hepsinin resmini hem toplu hem de tek tek çekecek.

Haberturk.com sitesindeki habere göre daha önce de bir çok kez çıplak insanları toplu olarak fotoğraflamış olan Tunick'in bu projesine Avusturya Ulusal Demiryolları da destek verdi ve gönüllüleri 11 Mayıs'ta stadyuma bedelsiz bir şekilde getireceğini duyurdu.

Bu arada Tunick ve yardımcılarının hedefledikleri 2008 kişiye yaklaşık 1 ay kadar önce ulaştıkları öğrenildi.

Yukarıdaki fotoğrafta gördüğünüz üzere geçen sene de Meksika'da 18 bin kişiyi çıplak bir şekilde fotoğraflamış olan Tunick çıplak olarak resmini çekeceği herkese fotoğraflarını bedelsiz olarak dağıtacak ve bu resimler 23 Haziran'dan itibaren Viyena'nın merkezinde sergilenecek.

7 Haziran'da başlayacak olan 2008 Avrupa Şampiyonası 29 Haziran'da Viyana'daki Ernst Happel Stadı'nda oynanacak final maçıyla sona erecek.

Şampiyonanın tüm maçları Digiturk'ten HD kalitesiyle yayınlanacak.

Beğeniler: 1
Favoriler: 1
İzlenmeler: 5997
favori
like
share