[COLOR=MediumTurquoise]

Boyut : 2.09 Mb
Kullanım İzni : Süre/Kullanım Kısıtlamalı (Shareware)
Kısıtlama : 7 gün-%50 dönüştürme
Dil : Ingilizce
İşletim Sistemi : Windows (Tümü)


WMV to AVI MPEG WMV VCD SVCD DVD Converter, güçlü ve kolay kullanımlı bir video dönüştürme yazılımıdır. Windows medya dosyalarını (WMV, ASF, ASX) AVI, MPEG-1, MPEG-2, VCD, SVCD, DVD biçimlerine dönüştürebilen yazılım dahili bir video oynatma aracına da sahiptir. Bu araçla üzerinde işlem yapmak istediğiniz videoları gerek dönüştürme işleminden önce gerekse sonra izleyebilirsiniz. Yazılımla VCD ve SVCD biçimlerine dönüştürme işlemi yaparken NTSC, PAL desteklerinden birisini kullanabilirsiniz. Video çözünürlüğünü değiştirme, yüksek ses kalitesi desteği, ses ve video sıkıştırma işlemleri ile oldukça başarılı dönüştürmeler yapabilen yazılım birkaç tıklama ile kullanılabilmektedir.

Yazılımın Kullanımı
Yukarıda belirtildiği üzere kullanımı gayet kolay olan yazılımla öncelikle "Dosya Ekle" (Add File) butonuna basarak üzerinde işlem yapmak istediğiniz dosyaları seçiyorsunuz. Ardından eğer dönüştürme işlemi yapacaksanız; yazılımın alt kısmında bulunan "Çıktı Biçimi" (Output Format) bölümünden istediğiniz video biçimini seçiyorsunuz. "Hedef Klasör" (Destination) de belirttikten sonra geriye sadece "Dönüştür" (Convert) butonuna basmak kalıyor.

Yazılımın Kullanımı İçin Gerekli Araçlar
Windows Media Player 9
Windows Media Format 9 Series Runtime


Not: Yazılımın 7 günlük deneme sürümünde video dönüştürme işlemlerinin %50'sini yapabilirsininiz. Yazılımın tüm özelliklerinden sınırsız biçimde yararlanabilmeniz için 29 dolar ödeyerek satın almanız gerekmektedir.


DOWNLOAD

Beğeniler: 1
Favoriler: 0
İzlenmeler: 386
favori
like
share