Kaçan balık büyük oldu

İki sezon önce Fenerbahçe ve Beşiktaş tarafından beğenilmeyen Gökhan İnler, Inter'e transfer oluyor. Eskisi gibi çok transfer yapmayacak olan Lacivert siyahlıların 3 kişilik listesinde Udinese'de başarılı bir sezon geçiren Gökhan İnler de bulunuyor.

Inter ile yollarını ayıracağı iddiaları Moratti tarafından yalanlanan Mancini, İtalyan basınına yaptığı açıklamada, gelecek sezon Şampiyonlar Ligi ve Serie A'da başarılı olmak için çok fazla futbolcu istemediğni açıkladı. İtalyan teknik adam, "Sadece 3 kişi istiyorum. Bunlar Arsenal'den Hleb, Genoa'dan Konko ve Udinese'den Gökhan İnler. Bu üç futbolcuyla istediğimiz yere gelebiliriz" dedi.

Daha önce Hleb ile görüşen ve prensip anlaşmasına varan Lacivert siyahlılar, Gökhan için Udinese ile görüşmelere başlayacak. Bu transferler için dün Moratti ile görüşen Mancini çıkışta yaptığı açıklamada, Yeni transfer edeceğimiz isimler için görüş alışverişinde bulunduk. Sezonun bitmesiyle yeni futbolcularla sözleşme imzalayacağımızı düşünüyorum" şeklinde konuştu.
İki sezon önce Fenerbahçe ile Beşiktaş tarafından denenen ve beğenilmeyen, Gökhan sezon başında Udinese'ye transfer olmuş ve performansıyla dikkat çekmişti.

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 273
favori
like
share