Yar senin hediyen bir gönül ağrısı
Ah ölüm olmalı yok aşk değil adı
Aşk bizi terk etti
Ah ne gelir elden


Bu hüzün, bu kalp ağrısı, geçmeyen bu sızılar senden kalan bana. Bunun adı aşk değil aşk böyle olamaz ben aşkı hiç böyle düşünmemiştim. Aşk uzaklarda bir köşeye kuytulara kaçtı çıkmamak üzere aşkta kırıldı yapacak bir şey yok artık aşk yok sende yoksun. Ne kadar düzeltmeye çalışsan da artık düzeltemeyeceğin şeyler var.


Dertli bağrımda camdan bir kalp var
Artık dönsen de geçmez ki bu kırıklar

Şimdi bende bir aşk ve kırık dökük bir kalp
Senin elinde kalbimin camdan parçaları
Yapıştırmaya calıştığın
Koyduyun parçalar yerine oturmuyor
Parçalar eksik
Kalbim kırık.Dertlerim bağrımda yaşıyorum öylece. Bunlarla senin hediyen . Artık dönsen ne fayda geçmiyor. Bir kez düştümü, kırıldımı, tuzla buz oldumu olmuyor eskisi gibi.Bir söz var ya işte biz düştük ve kırıldık. Artık ne yapsan nafile bir çok şey eskide hatırların içinde kaldı. Onların tekrardan canlandırmaya çalışmak için uraşma.

Sen gittin yastığımda kokun misafir kaldı
Gözlerimden haylaz yağmurlar yağdı
Ayrılık mı sen mi yoksa sevda mı
Hangisi sebebim olur


Gittiğinden beri her şey seni hatırlatır oldu kokun, resmin, hepsi bir misafir şimdi. Her adını andığımda gözlerimde yağmurlar yağdı. İçimde dinmeyen volkanlar patladı. Artık hangisi sebebim olmuyor bilmiyorum aşk mı, sensizlik mi, sevda mı? hepsi sana çıkıyor en büyük sebebim sensin. Senden kurtulacağım kırıklıklarımın kaynayacağı günleri bekler oldum. Sensiz bir hayatın ikinci perdesini indirmek var sadece birkaç sahne sonra senin oyunun bitirmek var. Sonra benim oyunumu oynamak bu oyunda sen olmayacaksın senden kalan bir şey de yok. Yeni bir perde yeni aşk.

Dertli bağrımda camdan bir kalp var
Artık dönsen de geçmez ki bu kırıklar

Gözlerimin içine bakıyorsun
Düzelteceksin sanıyorsun kırıklıklarımı
Yapa bilirim, eskiye döndüre bilirim diyorsun
Elinde cam parcaları
Elinde kalbim
Ama nafile…Gelme artık istemez bu kalp seni. Kırdıklarını, parçaladıklarını tamir edemezsin. Bir zamanlar en çok istenendin. Sevgiliydin yerin çok ayrı bir yerde duruyordu şimdi istenmiyorsun. Bir yabancısın, uzaksın hissedemediğimsin. Bütün paylaşacaklarımı tükettiğimsin.

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 543
favori
like
share
YaSaM aTeSi Tarih: 28.04.2008 17:17
çok güzeldi. teşekkürler
BaL Böcüğü Tarih: 28.04.2008 15:01
yüregine emegine saglik bitanem :6: