messenger şifre değiştirme - msn paralo değiştirme - msn password değiştirme - msn şifresi değişme - msn şifresi nasıl değiştirilir - msn
Msn şifresini değiştirmek


1- Hotmail.com’a kullanıcı adı ve şifrenizi yazarak giriş yaptıktan sonra sağ tarafta Seçenekler menüsüne tıklıyoruz.2- Seçenekler menüsünde Kişisel Bilgilerinizi Görüntüleyin ve Düzenleyin menüsüne tıklıyoruz.


3- Kişisel bilgilerimiz geldikten sonra Parola Değiştir putonunu tıklıyoruz.


4- Paralo değiştir dedikten sonra Eski parolamızı, yeni parolamızı ve tekrar yeni parolamızı giriyoruz. Kaydet diyoruz ve şifremiz değişiyor.
KAYNAK: Alıntı

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 1181
favori
like
share
AYIŞIĞI Tarih: 12.07.2010 19:07
Msn yani Hotmail şifrenizi değiştirmek için sadece birkaç adım yol izlemeniz yeterli Msn açılımını bilmeyenler için Msn = Microsoft Network kelimelerinin kısaltılmış halidir. Yani microsoftun net üzerinden verdiği hizmetlerin genel adıdır. Ülkemizde interneti olan hemen hemen herkesin msn hesabı mevcut ancak kullanıcı adı ve şifre ile girilen bu sistemde zaman zaman şifre değiştirme gereği duyarız işte Msn şifre değiştirme yöntemi:

1- Hotmail.com’a kullanıcı adı ve şifrenizi yazarak giriyoruz. Girdikten sonra sağ tarafta Seçenekler menüsüne tıklıyoruz.

2- Seçenekler menüsünde Kişisel Bilgilerinizi Görüntüleyin ve Düzenleyin menüsüne tıklıyoruz.

3- Kişisel bilgilerimiz geldikten sonra Paralo Sıfırla menüsünün altında yer alan Parola Değiştir putonunu tıklıyoruz.

4- Paralo değiştir dedikten sonra Eski parolamızı, yeni parolamızı ve tekrar yeni parolamızı giriyoruz. Kaydet diyerek şifremizi böylelikle değiştirmiş oluyoruz.
önderli Tarih: 17.05.2008 18:51
tşk ederim kardeş
CA-CHALLENGE Tarih: 17.05.2008 16:40
ellerine sağlık vulkan
mozkaradas Tarih: 15.05.2008 20:58
Teşekkürler