Eto'o Barca'dan kopuyor

Barcelona'nın yıldız golcüsü Samuel Eto'o'nun talipleri artıyor. Katalan ekibindeki geleceği belirsizliğini koruyan Kamerunlu için Laporta'nın kapısını çalan son takım Tottenham oldu.

Transfer döneminde gözünü İspanya'ya diken Tottenham, Kamerunlu yıldız için 30 milyon euronun üzerinden bir para önerirken, daha önce tüm teklifleri reddeden Laporta, Londralılar'a haftaya randevu verdi. Marca'nın güvenilir kaynaklara dayandığırdı habere göre Berbatov'u satmasına kesin gözüyle bakılan Tottenham menajeri Juande Ramos, ocak ayından beri ilk hedefi olduğunu açıkladığı Eto'o'nun transferi için herşeyi yapmaya hazır.

Katalan ekibine 35 milyon euroya yakın bir para öneren Ramos, Laporta'nın kesin kararı için haftaya kadar bekleyecek. Ancak Marca, Barcelona başkanının bu cevabının pazarlık yapmak amacı taşıdığını ve Laporta'nın Eto'o en az 35 milyon euro satarak çok önemli bir yıldız transfer etmek istediğini yazdı.
Sezon sonunda birçok önemli ismi göndermesi beklenen Barcelona'nın önemli ismi Eto'o, daha önce başarısızlık halinde İspanya'dan ayrılacağını açıklamış, daha sonra da bu kararından vazgeçmişti.

Beğeniler: 1
Favoriler: 0
İzlenmeler: 314
favori
like
share