Işın Karaca 4. Stüdyo Albümünü Ekim Ayında Yayınlamaya Karar Verdi.

Türk Pop Müziğinin En Önemli Ve Başarılı Kadın Vokallerinden Işın Karaca, Müzik Piyasasının Kötü Gidişatı Hem de Kendi İçinde Yaşadığı Müzikal Keşifler Sebebiyle Yeni Albümünü Ekim Ayında Yayınlamaya Karar Verdi.

“Aşkın Uyanışı” İsmini Taşıyan 4. Stüdyo Albümü İçin “Gerçek Bir Uyanış, Aşık Olduğum Ve Ömrümün Sonuna Kadar Yapmak İstediğim Bu Meslek Bende Başka Bir Boyut Kazandı. Kendi Yazdığım Şarkıları Sizlere Sunmak Bana Daha Fazla Haz Veriyor.” Diyen Sanatçı Repertuar Çalışmalarını Tamamladı.

Işın Karaca’dan Gençlere Destek.

3 Sene Önce Resmi İnternet Sitesi Sayesinde Tanıştığı Genç Şair Zeki Güner İle Albümün 6 Sözünü Beraber Yazan Işın Karaca, Başka Sanatçılar İçinde Söz Yazmaya Başladı.

Genç Şair Zeki Güner’e Geleceğin Murathan Mungan’ı Olacak Diye Övgüyle Bahseden Işın Karaca, Kendi İçinde İçindeki Hazinenin Farkına Varmanın Gençler İle Çalışmaktan Geçtiğinin Önemini Bir Kez Daha Kavradı.

Türkiye’nin Her Şehrine Yaz Boyunca Gitmek İstiyorum.
“İnsan Kendi Yazdığını Okuyunca Başka Bir Mana Kazanıyor. Şarkıcılığım Bir Beden Büyüyor, Düşüncelerim Daha Derin Olunca Bakış Açımı Değiştirdi. Her Şey Tek Taraflı Değilmiş. Aynaya Bakıp Hesap Sormaktansa Aynanın Öteki Tarafında Olup Kendi Sorularıma Cevap Vermekte Güzel Geldi” Diyen Işın Karaca, Konser Maratonuna Hazırlanıyor.

Uzun Süredir Türkiye Turnesine Çıkmayan Işın Karaca Ve Ekibi, Yaz Ayları Boyunca Ulaşabildikleri Her Şehirde Hayranları İle Buluşmanın Telaşı Ve Heyecanı İçinde.

Eski Ve Yeni Albümünün Kendi Yazdığı Şarkılarını İlk Kez Bu Konserlerde Söyleyecek Olan Sanatçı, Sezen Aksu İle Çıktığı Turneleri Çok Özlediğini Ve İlk Defa Bu Denli Büyük Bir Organizasyon Hazırladığını Söyledi.


Albüm İçerik

Beğeniler: 1
Favoriler: 1
İzlenmeler: 465
favori
like
share
Sylar Tarih: 12.06.2009 19:45
Bilmece şarkısı rastgeldi bugün. Gayet güzeldi.
MiSS-FENER Tarih: 12.06.2009 18:58
Konular Birleştirildi..