Arsinspor hak ettiği yerde
18 Mayıs 2008 / 13:21
Arsinspor, TFF 2. Lig 4. Klasman Grubu'nda son maçında deplasmanda Pazarspor'u yenerek ligi iyi bir yerde bitirmenin gururunu yaşıyor.
]Arsinspor, TFF 2. Lig 4.Klasman Grubu'nda son maçında Pazarspor'u deplesmanda yenerek lig'i iyi bir yerde bitirmenin gururunu yaşıyor.
Arsinspor Teknik Direktörü Turgut Kural Arsinspor'un geçen yıl yükselme gurubuna katılarak büyük bir başarı elde ettiğini hatırlatıp “ Bizler bu yıl da lig'i iyi bir yerde tamamlayarak, Arsinspor'un geçen yıl ki başarısını pekiştirmiş olduk.Takımın 2 yılda kat ettiği mesafenin taktir edilmesi gerekiyor. Öncelikle bu başarıda pay sahibi olan Fikret Ataoğlu ve yönetim kurulu üyelerinin özverili çalışmaları yadsınamaz. [FONT='Tahoma','sans-serif']Taraftarıyla, camiasıyla bütünleşen Arsinspor bu başarıları elde etmiştir” dedi.

ARSİNSPOR'A YAKIŞAN BUDUR

Arsinspor taraftarına verdikleri sözü tutmanın gururunu yaşadıklarını da ifade eden Kural, “Bizler taraftarımıza ve camiamıza verdiğimiz sözü tuttuk.

ARSİNSPOR'UN GELECEĞİ EMİN ELLERDE

Arsinspor geleceğinin de emin ellerde olduğunun altını çizen Kural, “Arsinspor başarılı geçen 2 yıl içerisinde de alt yapıya önem vererek iyi bir oluşum sağlamıştır. Bu gerçekleştirilen güçlü alt yapı Arsinsporun geleceğinin teminatıdır. Bu oluşturulan sağlam yapı korunur geliştirilirse, Arsinspor daha büyük başarılar elde edebilir" diyerek sözlerini tamamladı.
Ligi iyi bir yerde tamamladık” dedi.
Selahattin AYDINLI


Arsinspor Bilgileri

arsin trabzon
köyü ilçesi
köyü web sitesi
kırşehir köyü
muş köyü
rize köyü
çanakkale köyü
arsin belediyesi
arsin lisesi
arsin resimleri
köyü belediyesi
arsin askerlik şubesi
arsin beldesi
arsin ilçesi
arsin kaymakamlığı
arsin köyleri
arsin fotoğrafları
arsin ilçe
arsin merkez
arsin nüfus müdürlüğü
arsin tarihi


Kaynak:

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 388
favori
like
share