Nihat ve Mevlüt bekleniyor

Avrupa Şampiyonası Finallerinde mücadele edecek A Milli Takım, Almanya'daki kamp çalışmalarını sürdürüyor. Marienfeld Kasabası'nda, kamp yapılan otelin sahasındaki akşamki antrenmana, lig maçları nedeniyle milli takım kampına akşam saatlerinde dahil olan, Hamit ve Halil Altıntop kardeşler ile Yıldıray Baştürk'de katılırken, bu 3 futbolcu da takımdan ayrı çalıştı.

Mevlüt ile Nihat Kahveci'nin ise Pazartesi kampa dahil olacakları öğrenildi. Teknik direktör Fatih Terim, futbolcularına antrenmandan önce dayanıklılık testi adı verilen "Mekik koşusu ve yoyo" çalışması yaptırdı.

Antrenmanda ise kısa süreli yapılan topla çalışma ve koşunun ardından, dayanıklılık testine devam edildi. Milli Takım Doktoru Bülent Bayraktar, bu testin oyuncuların yaşına ve oynadıkları mevkilere göre nabız sayısıyla ilgili olduğunu söyledi.

Antrenmanı çok sayıda gurbetçi taraftar da izledi. Barikatları geçerek sahaya girmek isteyen taraftarlara, teknik direktör Fatih Terim sessiz olmaları ve sahaya fazla yaklaşmamaları konusunda uyarıda bulundu.

Daha sonra da önlem için Alman polisi antrenman sahasına geldi ve taraftarların önünde barikat kurdu. Milli Takımlar Teknik Direktörü Fatih Terim'in, Pazartesi sabahı basına kapalı antrenmanın ardından, akşam kaldıkları otelde bir basın toplantısı yapacağı bildirildi.

Ay-yıldızlı ekibin, Pazartesi akşamı yapacağı idmanın ise ilk 15 dakikasının basına açık olacağı bildirildi.

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 383
favori
like
share