Parti mevsimi çok yakında başlayacak. Nişanlar, partiler, davetler. Siz de yazın şıklarından olmak istiyorsanız, abiyenizi seçmekte geç kalmayın!

Abiye, birçoğumuz için kutlama demek. Özellikle okulların kapanmasıyla başlayacak mezuniyet törenleri ve havaların ısınmasıyla artacak nişan ve düğünleri düşünürsek…


Bu özel şıklık hazırlığına ise biraz erken başlamakta fayda var. Çünkü rehberimizde her zevke hitap eden ve işinizi kolaylaştıracak hazır giyim önerileri mevcut. Sizin için hazırladığımız katalogdan önce tarzınızı, sonra elbisenizi seçin…


Vintage farkı!
Farklı olmak ve gideceğiniz davette kimseyle pişti olmamak istiyorsanız ama haute couture için bütçe ayıramıyorsanız, vintage en uygun seçenek olacaktır.

Renklerle canlanın!
Gece davetlerinde hemen herkes siyah giyiyor. Siz renkli bir seçimle fark yaratabilirisiniz.Tasarımcı imzası!
Abiyede tasarımcı imzası arıyorsanız, erken hareket etmeniz gerekiyor. Zira yaz aylarında talebin artması, istediğiniz isimle çalışmanızı zorlaştırabilir.Tuvalet şıklığı!
Etek boyunu katılacağınız davete göre seçebilirsiniz. Eğer ev sahibiyseniz seçeceğiniz uzun etekli bir tuvalet daha seçkin bir şıklık sağlayacaktır.

Elbise seçerken dikkat edin!
• Geç kalmayın! Elbisenizi hazır alacak bile olsanız düzeltme gerektirebilir.
• Tarzınız olmayan modelleri bile deneyin. "Asla giymem" dediğiniz bir kesim, üzerinizde bambaşka durabilir.
• Elbisenizi diktirecekseniz, modelini önce çizdirin, benzer modelleri mutlaka deneyin. Zira pahalı kumaş kesildiğinde telafisi olmayacaktır.
• İç çamaşırınızı dikkatli seçin. Hem elbisenizin daha düzgün durması, hem de uzun bir gecede sizi rahatsız etmemesi (özellikle korse giyecekseniz!) gerekir.
• Yanınızda mutlaka yedek ayakkabı (kıyafetinize uymasa da) bulundurun. Uzun süre dans edip ayakta kalmak topuklu ayakkabıları bir işkence aleti haline getirecektir.

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 551
favori
like
share
erenmelek Tarih: 23.05.2008 22:48
güzelmiş paylaşım için teşekkürler
Yabangülüm Tarih: 21.05.2008 12:11
Harika süper ilk baştaki teşekkürler perim
Sindy Tarih: 21.05.2008 10:27
kolsuz ve askisiz olan elbiseleri sevmiyorum ben
en sondaki elbise hosmus, paylasim icin tesekkurler SU-PERISI