Serkan Yazıcı şampiyon!
KKTC'de bu yıl 19.'su düzenlenen Atatürk Kupası Uluslararası Kıbrıs Rallisi'ni Lassa Rally Team pilotu Serkan Yazıcı-Egemen Ertük ikilisi kazandı. Genel klasmanda ikinciliği eden bir diğer Lassa Rally Team pilotu Hasan Özseyhan ise, Arkas Otomotiv Türkiye Ralli Şampiyonası'nda hem pilotlar şampiyonasında hem de Grup N'de birinci sıraya yükseldi. Sezonun 3. yarışının ardından Lassa Rally Team, Arkas Otomotiv Türkiye Ralli Takımlar klasmanında yeniden birinci sıraya yükseldi.

Geçtiğimiz yıl daha ilk sezonunda Türkiye Ralli Takımlar Birinciliği'ni elde eden Lassa Rally Team, 19. Uluslararası Kıbrıs Rallisi'nden zaferle döndü. Sezon başında Lassa Rally Team ile yeniden parkurlara dönen Serkan Yazıcı'nın birinciliği ile sonuçlanan yarışta takımın bir diğer pilotu Hasan Özseyhan ise genel klasmanda ikinci olarak Arkas Otomotiv Türkiye Ralli Şampiyonası pilotlar şampiyonasında birinci sıraya yükseldi.

KKTOK (Kıbrıs Tuning ve Otomobil Kurumu) ile TOSFED'in birlikte organize ettiği 19. Atatürk Kupası Uluslararası Kıbrıs Rallisi'nde zafere ulaşan Serkan Yazıcı - Egemen Ertük ikilisi, 2008 sezonunun ilk galibiyetini almış oldu. Lassa Rally Team'in KKTC uyruklu pilotu Hasan Özseyhan ise kendi evinde yarışmanın avantajını kullanarak genel klasmanda ikinci olmayı başardı. Bu sonuçların ardından Lassa Rally Team, Arkas Otomotiv Türkiye Ralli Takımlar klasmanında birinci sıraya yükselmenin yanısıra Grup N şampiyonasında da liderlik koltuğuna oturdu.

Beğeniler: 1
Favoriler: 1
İzlenmeler: 350
favori
like
share