Avni Aker'e yeni çehre
22 Mayıs 2008 / 13:27
Trabzonspor Yönetim Kurulu, H.Avni Aker Stadı'nda yenilik çalışmalarını başlattı.
Trabzonspor Yönetim Kurulu Hüseyin Avni Aker Stadı'nın kale arkalarında yapacak olduğu yeni tribünler için bugün start verdi. Yeni sezona kadar stadı bitirmenin gayreti içerisinde olan yönetim taraftarların daha rahat ve huzurlu maçlar seyretmesi için tribünleri yeni koltuklar döşenecek. Trabzonspor yönetim kurulu bu konuda yaptığı açıklamada şunları belirtti: “Trabzon Hüseyin Avni Aker Stadı'nda bir haftadır yenileme çalışmaları yapılıyor. Kale arkalarını yeniliyoruz. Kale arkalarının koltuk sayısını yaklaşık 2 bin 900 kişilik yapacağız. Koltukların hepsi sökülerek yerine yenileri takılacak. Açılır kapanır koltuklar yapılacak. Kale arkasının öne çekilmesinde amaç, bakıldığı zaman çok batık görünüyor olmasından kaynaklanıyor.


Ayrıca protokol tribününü ikinci kata çıkartıyoruz. Buraya bir asansör yapılacak. Bütün kapalı tribün kombine olacak, vip standartlarında olacak. Avni Aker stadının hem dışı hemde içi boyanacak ve koltukları yenilecek. Şu an Avni Aker Stadı'nın seyirci kapasitesi 29 bin 900 kişilik. Kale arkaları ile birlikte bu sayı 32 bin civarında olacak. Yeni sezona stadımızı yetiştireceğiz.”

Yönetim kurulu Avni Aker Stadı'nın Protokol tribünü ve kapalı tribünün komple yenilendiğini belirttiler. Trabzonspor yönetim kurulu ayrıca yeni sezonda İstanbul'dan gelen eski yöneticiler ve iş adamlarının 400 kişilik özel bir yer istediklerini ve bu hafta içerisinde istedikleri yerleride netleştireceklerini ifade ederek, “Yönetim olarak bu işe sıcak bakıyoruz. Herkese kombine kampanyası yapacağız. Bu sene bütün stadın her şeyini kombine bastıracağız, kombine fiyatlarını yüksek değil normal fiyatta tutacağız” dediler.Trabzonsporumuz

trabzonspor
trabzonspor resimleri
trabzonspor com
www trabzonspor
trabzonspor org
fenerbahçe trabzonspor
trabzonspor org tr
www trabzonspor com
www trabzonspor org tr
galatasaray trabzonspor
www trabzonspor org
trabzonspor maçı
trabzonspor haberleri
trabzonspor vllaznia
trabzonspor sivasspor
trabzonspor transfer
trabzonspor resmi
trabzonspor intertoto
trabzonspor haber
trabzonspor com tr
trabzonspor taraftar
fenerbahçe trabzonspor maçı

Elif Neslihan Sağır /haber61.net

[EMAIL="neslihansagir@haber61.net"]neslihansagir@haber61.net[/EMAIL]


Kaynak:

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 1446
favori
like
share
aksi1i Tarih: 23.07.2008 21:34
tbrklerr tsklerrrr
kralakrep_61 Tarih: 27.06.2008 23:16
helal olsun
mugume Tarih: 04.06.2008 23:28
yapılması gerekti zaten