Trabzon'da Sunay Akın rüzgarı

Bugüne kadar çeşitli radyo ve televizyon kanallarında program hazırlayıp sunan ünlü oyuncu Sunay Akın Trabzon'da yaptığı tek kişilik gösterisi ile büyüledi.

Trabzon'un yetiştirdiği büyük değerlerden olan ünlü oyuncu şair ve yazar Sunay Akın Trabzon'da tek kişilik bir gösteri yaptı. Trabzon Devlet Tiyatrosu Haluk Ongan Sahnesi'nde izleyicileri ile buluşan Akın, yıllar sonra doğum yeri olan Trabzon'da olmanın mutluluğunu yaşadı.

1962 Trabzon doğumlu olan Sunay Akın gösterisi ile Trabzon'da tam bir fırtına gibi esti. Kahkaha dolu geceye Trabzon Belediye Başkanı Volkan Canalioğlu eşi Nermin Canalioğlu ve Trabzon Devlet Tiyatrosu Müdürü Murat Gökçer katıldı. Saat 20.15'de başlayan gösteriye yoğun bir katılım olurken, gerçek anlamıyla bir ayrıntı ustası olan şair Sunay Akın, gecede hem düşündürdü hem de güldürdü. 'Bir milletin gerçek değerleri hisse senetleri değil, hissi senetleridir' diyerek sanat yolculuğuna başlayan Akın, gösterisine Başkan Volkan Canalioğlu'nun en çok sevdiği eseri Tuncay Terzihanesi ile başladı.

Kimi zaman seyircilerle girdiği ikili diyaloglarla gösterisini süsleyen şair Sunay Akın izleyicilerine gülümseme yoluyla düşünce dünyasının kapılarını açtı. Ünlü oyuncunun gösterisi izleyicilerden büyük beğeni toplarken gösteri bitiminde Akın, dakikalarca alkışlandı.


Trabzon ilimizle ilgili anahtar kelimeler:

trabzon
trabzon spor
trabzon resimleri
trabzon bilgisayar
trabzon otel
trabzon oto
trabzon tuning
trabzon uçak
afm trabzon
trabzon havaalanı
trabzon macka
trabzon oteller
trabzon otelleri
trabzon oto kiralama
trabzon turizm
trabzon uçak bileti
trabzon yaylaları
weather trabzon
ak parti trabzon
akp trabzon
ankara trabzon
antalya trabzon
bursa trabzon
chp trabzon
erciyes trabzon
fener trabzon
fenerbahce trabzon
fenerbahçe trabzon
fenerbahçe trabzon maçıKaynak:

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 547
favori
like
share