Artık bahçe sahibi olmadan da sebzelerin doğal lezzetini, onları dalından koparıp yemenin zevkini tadabilirsiniz. Pencere Önü Bostanları ile tercih ettiğiniz bir sebzeyi evinizde, balkonunuzda, pencerenizin önünde, kendiniz yetiştirebilirsiniz.Şehir yaşamında böylesine doğal ve zevkli bir deneyimi yaşamak artık mümkün. Üstelik bu konuda herhangi bir bilginiz olmasa bile. Pencere Önü Bostanları ile evlerde sebze yetiştirme dönemi başlıyor.

Botanika markasıyla üretilen Pencere Önü Bostanları ev koşullarında çok kolay yetişebilen ve mutfaklarda en çok kullanılan sebzeleri barındırıyor: Taze soğan, maydanoz, tere, dereotu, roka, turp, radika, semizotu gibi gerek yemeklere gerekse salatalara aroma ve lezzet katan sebzelerin tohumları Pencere Önü Bostanları saksılarındaki doğal ve steril yetiştirme ortamına, tekniğine uygun olarak ekilmiş halde üretime hazır.
Siz ilk sulamayı yaptığınızda, üretimin başlat düğmesine basmış oluyorsunuz. Bu kadar basit. Ev koşullarında doğal yaşama ilişkin bu çok kolay, ancak bir o kadar da zevkli ve faydalı deneyimden çocuklarınız da çok hoşlanacak.

Sizlere kendi yetiştirdiğiniz sebzeleri yemenin ve dostlarınıza sunmanın hazzını yaşatacak Pencere Önü Bostanları vazgeçilmez hobiniz olacak.

Beğeniler: 3
Favoriler: 2
İzlenmeler: 1025
favori
like
share
SU-PERISI Tarih: 23.05.2008 21:47
Didemcigim ben annemlerin bahcesinde kendime göre biraz sebze ektim
DİDEM Tarih: 23.05.2008 21:24
Balkonumda yetiştirmeyi çok denedim fakat olmadı, eksoz dumanı sebzelerin yetişmesini engelliyor.

ablacığım bizim bahçeden verelim sana:72:
az bir yere bişeyler ektik hormonsuz felan yiyeceğiz inşallah:3:
Yabangülüm Tarih: 23.05.2008 19:36
Teşekkürler Sindy emeklerine sağlık
SU-PERISI Tarih: 23.05.2008 17:11
Balkonumda yetiştirmeyi çok denedim fakat olmadı, eksoz dumanı sebzelerin yetişmesini engelliyor.