senden önce ne yapardım ben,bunu hatırlamaya çalışıyorum.hatırlamaya çalıştıkça da kocaman bir boşluğun içine yuvarlanmış gibi oluyorum..senden önce ne yapardım ben?

niye düşündükçe herşey boş ve anlamsız?şaşırıyorum çünkü bir insanın hayatını bir başka insan birdenbire değiştirebilir ki? sen olmadan önce anlamsız mıydı hayatım? degildi elbette.belki hayatıma seninle birlikte yüklenen anlam,daha önce yaşanan herşeyi silip götürdü ne dersin?

doymak bilmeyen bebeklerin annesini gözlemesi gibi gözlüyorum bende seni.sürekli senden gelecek haberi bekler durumdayım.zamanı nasıl geçireceğimi hayal eder durumdayım...Ne yaptın bana bilmiyorum.aşksa aşk,sevdaysa sevda.daha öncede yaşadım en koyu aşkları.ama bu başka birşey.hani ''aşktanda üstün'' diyeceğim,bir türk filiminin kavuşamayan iki kahramanı gibi olacağız..buda degil...

senden önce nasıl mutlu olurdum ben? neler sevindirirdi beni? yine aynı kitapları okurdum,yine aynı müzikleri dinlerdim.ama senden sonra sanki hayatımda ilk kez müzik dinliyormuşum gibi geliyor.ilk kez bir kitabı elimden bırakmadan her satırını beynime kazıyarak okuyorum sanki.

ansızın hayatıma girdiğin o andan öncesi yok.daha ne olduğunu anlayamadan birdenbire doldun içime.teslimdim sana artık,yüreğimle,bedenimle,beyn imle,ruhumla teslimdim...teslim olmayada gönüllüydüm üstelik!

varlığınla hayatımı degiştirmene seviniyorum; ama bu beraberinde bir korkuyuda getiriyor.senden öncesini hatırlamayan ben gidersen ne yapacağım?? ya herşey tıpkı hayatıma girişin gibi ansızın yarım kalırsa? sanki boğazıma takılan bir lokma gibi...şelalelerin arasında dolaşırken susuz kalmak gibi...rüyanın en güzel yerinde uyanmak gibi...gibi degil taaa kendisi...gidersen ve yalnız kalırsam,dünyaya ayak uydurmaya çalışan bir uzaylı gibi olacağım,biliyorum.herşey yabancı gelecek bana.herşey yeniden öğreneceğim.üstelik bir öğretmenimde olmayacak.bunu yapabilir miyim bilmiyorum.düşüncesi bile ruhumu karartıyor.senden önce ne yapardım ben?nasıl mutlu olurdum? ya gidersen...nasıl yaşarım ben senden sonra? söylesene,ne yaptın sen bana?

Etiketler:
Beğeniler: 1
Favoriler: 1
İzlenmeler: 304
favori
like
share
sıkarım05 Tarih: 25.05.2008 17:33
resim çok güzelmiş
ayrıca yazıda