Merve Ildeniz

İldeniz hayrına rol alacak

'Hadi Gari Cumhur' isimli sinema filminde sevişme sahnelerinde rol almaya hazırlanan Merve İldeniz, alacağı ücreti hayır kurumuna verecek.
'Hadi Gari Cumhur' isimli sinema filminde sevişme sahnelerinde rol almaya hazırlanan Merve İldeniz, alacağı ücreti de hayır için bir okula bağışlayacağını açıkladı.

Önümüzdeki günlerde Bodrum'da çekimlerine başlanacak olan 'Hadi Gari Cumhur' isimli filmde rol almaya hazırlanan İldeniz, "Bu filmi Harun Özakıncı'nın hem oynayıp hem de yönetecek. Filmde Belediye Başkanı Mazlum Ağan, emekli trafik polisi 'süslü' lakaplı Calalettin Oğuztan, 'Hadi Gari' barın sahibi Hakan Aykan gibi Bodrum'un simge olmuş isimleri de rol alacak. Biz de bu filmin oyuncu kadrosundayız. Eşimle birlikte film gereği İstanbul'dan Bodrum'a taşınarak hediyelik eşya dükkanı açan bir hippi kadını canlandıracağım. 'Hadi Gari Cumhur'un sevişme sahnelerinde de rol üstleneceğim. Şimdiden oyunculuk ücretim olan 5 bin YTL'yi Bodrum'daki Cemal Uslu İlköğretim Okulu'na bağışladım. Benim oyunculuk ücretimi bağışlamam filmin diğer oyuncuları arasında da bir bağış kampanyasının başlamasına neden oldu" dedi.


Merve Ildeniz

merve ildeniz
merve ildeniz in
merve ildeniz doğum
merve ildeniz biyografi
merve ildeniz resimleri
merve ildeniz doğum tarihi
merve ildeniz boşandı
merve ildeniz serdar
merve ildeniz serdar önal
merve ildeniz foto
merve ildeniz ve
metin arolat merve ildeniz
arolat merve ildenizKaynak:

Etiketler:
Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 1788
favori
like
share
cemil5 Tarih: 29.06.2008 19:30
TEŞEKKÜRLER
karakartal_okan Tarih: 25.05.2008 16:18
Bu tarz şeylerin söyledikten sonra bir anlamı kalmıyor ki :207:
zeynap Tarih: 24.05.2008 20:00
Paylaşımın için saol...