Facebook hakkında şok iddia
23 Mayıs 2008
Mark Zuckerberg'in hayatını ve facebook'un nasıl kurulduğunu anlatan yeni bir kitapta facebook hakkında ilginç iddialarda bulundu.
Mark Zuckerberg'in hayatını ve facebook'un nasıl kurulduğunu anlatan yeni bir kitapta silikon vadisi'nin genç dahisi için ilginç iddialarda bulunuldu.

Ben Mezrıch'in yazdığı kitapta zuckerberg'in siteyi harvard'daki gizli bir klübe üye olup "daha fazla kız götürmek için" kurduğu iddia edildi.

Ayrıca 24 yaşındaki zuckerberg'in bugün kraliyet ailelerinin genç üyeleriyle lüks yatlarda gezdiği de ortaya çıktı.
Dünyanın en büyük internet sitelerinden biri haline gelen Facebook'un kurucusu Mark Zuckerberg'in Harvard Üniversitesi'nde okuduğu yıllarda sitenin ilk versiyonunu gizli bir klübe üye olmak ve öğrenci kızları bu siteden bulup tavlamak için kurduğu ontaya çıktı.

Zuckerberg'in yakın çevresiyle konuşarak hakkında bir kitap yazan Ben Mezrich'e göre Mark yakın arkadaşlarına "Şu site çalışır hale geldiğinde bütün kızlar elimizin altında olacak. Üstelik popülerliğim de artacak" diyordu.

Beğeniler: 1
Favoriler: 1
İzlenmeler: 4659
favori
like
share
cansulum Tarih: 23.07.2008 08:24
yok artık daha neler yaaa....Niye kimse şimdiye kadar öyle bişey demedi..Niye şikayet etmedi kimse..Demek ki öyle bişey yok.